2733
2739
عنوان

جرئت دارین خودتون با تیغ دستِتون رو بِبُرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جرعتشو نداشتم تازگی تحت فشار بودم رفتم بکشم رو دستم انقد سوختتتتت بعد دستم سر شد فقط سطحی تونستم ببرم چون کم خونی دارم دستم شل شد 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2728
عه سلااام اب البالو خوبی چطوریییی

سلام عزیزم

قربونت تو خوبی🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
دختر خالت متاسفانه افسردگی داره

الان که ازدواج کرده فک کنم گذاشته کنار این کاراشو 

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        
2740

اکه اینکارو‌بکنم اونوقت خون از دستم بیاد چیییی؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ایشون بیما ری روانی/مازوخیسم دارن و نرمال نیستن 

درضمن چیزی ام نیست بهش افتخار کنه کار خیلی چیپ و مزخرفیه ..در شعن یه دختر عاقل و بالغ نیست 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

طرف مشکل روانی داره خب عزیزم بااحترام باید درمان بشه ب خانوادش بگو بهترین کاری ک میتونی در حق دوستع انجام بدی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706