2733
2734

من بابام اصلا اخلاقش خوب نیست کل فامیلم اینو میدونن خونمونم خیلی کوچیکه جا خودمونم نیست با این حال یه دختر خاله دارم برا اینکه بیاد بگرده شهرمون زنگ زد صبح که  واسه دو روز دارن میان اینجا من از همون موقع بهم ریختم چون باید آدم تن و بدنش بلرزه تا مهمونا برن از یه طرفم امتحان داشتم و نمیتونستم دیگه درس بخونم

بعد از اونور  دختر داییمم زنگ زده که اونم بیاد خونمون مامانم اول میگه جواب نده غذام کمه بعد خودش زنگ زد گف غذا رو اضاف میکنم بیاید🤐

سر سفره داشتم برنج میکشیدم دیدم مامانم برای ۴نفر برنج پخته بود  در صورتیکه ۸ نفر بودیم میگم مامان برنجت کمه میگه نه تو هنوز ته دیگا رو نکشیدی کم نیسسست

منم گفتم کمه الان خودم برنج میذارم یکم دیگه میگه بیا بشین کم نیست

گفتم من سیرم غذا نمیخورم اصن 

بعد کلی وقت پاشده برنج گذاشته 

درحالیکه برنج دم کشیدنش ۲۰ دقیقس همون موقع میگفت همین حالا یکم دیگه میپزم تا شما بخورید اینارو نه اینهمه بحث کنه با من🤦🏻‍♀️

حالا مهمونا هم خیلی کم خوردن و برنج موند اضافی

بعد مامانم میگه بیا دیدی کم نبود 

من نمیدونم چرا مهمون دعوت میکنه زورش میاد یکم غذارو اضاف کنه؟! و هی غر میزنه فقط

این وسط فقط من بده شدم که سر سفره گفتم غذا کمه 🥲

دختر خالمم ۱۷ سالشه از من ۸ سال کوچیکتره اومده به من میگه دختر دیوونه🤐 میخواستم ینی بزنم دهنش تا بفهمه چجوری حرف بزنه پر رو😵‍💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتار مامانت که اشتباهه باید به تعداد بپزه چه بسا یکی دوتام بیشتر ولی رفتار تو ازاونم اشتباهتر حالا هرچی که هست کم یا بد سر سفره اونجور ضایع نمیکنه آدم مادرشو... یذره میریختی میخوردی حالا بعدا که تنها شدین بهش میگفتی نه اینکه یهو توجمع ابروریزی کنی که من نمیخورم وخیلی کمه ومیرم بپزم خودم😐😑😑😑

2731
رفتار مامانت که اشتباهه باید به تعداد بپزه چه بسا یکی دوتام بیشتر ولی رفتار تو ازاونم اشتباهتر حالا ...

آره قبول دارم 🥲🥲🥲

نمیدونم چرا یه لحظه من حرص خوردم آخه من داشتم برنج میکشیدم و نمیدونستم واقعا چیکار کنم و جلو کی بذارم غذا رو

خب برنجو داده من بکشم منم نمیدونستم جلو کی بذارم برنجو

اینجور موقع ها دیس بذارید وسط خود مهمونا متوجه میشن چقدر بکشن واس خودشون 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
2740