2733
2739

تقریبن هر سی  روز گلوی بچم چرک میکنه میبرم اموکسی کلاو میده خوب میشه دوباره یکماهه دیگه چرک مبکنه 

ب دکتر گفتم ماه پیش اورده بودمش دوباره الان چرا اینطوری شده گفت امسال همه بچه مدرسه ایها همینطوری بودن چیز عجیبی نیس . میخاستم ببینم نظر شما چیه اخه ینی چی هر ماه هرماه دکتر 

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از مهر ماه تاحالا همش بچم انتی بیوتیک خورد همش مریض بود دوستامم میگن بچه هاماهم همینطورن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731
من از مهر ماه تاحالا همش بچم انتی بیوتیک خورد همش مریض بود دوستامم میگن بچه هاماهم همینطورن

پس دکتره راست گفت

این همه انتی بیوتیک ضرر نداره ؟

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2740

احتمالا مال سینوس هاشه یا لوزه داره

منم بچگی اینجور بودم سینوس هام با بخوور اکالیپتوس روزی ۱۰ تا نفس عمیق درس کردم

لوزه هامم عمل کردم

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
پس دکتره راست گفت

اره امسال گند ترین وافتضاح ترین بود دختر من الانم داره ازیترو میخوره

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
دکترش رو عوض کن هرماه آموکسی کلاو اخه؟ چرک نیست اینا بهش یه مدت امگا۳ بده خصوصا اگه خارجی اش رو پی ...

بخدا اره هرماه اموکسی کلاو از وقتی مدرسه رفته تا همین الان از دکتر اومدیم 

پودر زنجبیل و عسل و قاطی کن آنقدری که مثل خمیر بشه بعد به اندازه نخود هی درست کن بزار تو ظرف در بسته یخچال شبی یدونه به بچت بده تایمهایی گلو درد داره روزی دوتا بده.

واینکه هروز بهش عصاره گوشت تو شیشه درست کن بده بخوره

و کباب گوشت یا استیک

شیرینی قند و هله هوله مطلقا نده حتی وقتی حالش خوبه

بعد یک یا دوماه تاثیرش خودت میبینی

انقدرم دکتر نبر آنتی بیوتیک بدن نابود میکنه

دکترش رو عوض کن هرماه آموکسی کلاو اخه؟ چرک نیست اینا بهش یه مدت امگا۳ بده خصوصا اگه خارجی اش رو پی ...

پسر من کوچیک بود که هرماه سرمامیخورد و سرفه می‌کرد هنوز دوسال نداشت دکتر هم البته آنتی بیوتیک نمی‌داد

آخرش بهش امکا۳ داد شربت خارجی بود کلا اون سال دیگه مریض نشد

الانم از مهر به هردوتا بچه هام امگا۳ میدم کمتر مریض میشن

2706