2733
2734

اسم داداششو گذاشته بود کنارش ۱. مثلا محمد ۱ 

اسم داداشو محمد خالی سیو کرده. یهو رد کرد گفتم خب چرا جواب نمیدی گف زن داداشمه زنگ میزنه گفتم خب بزار شمارشو ببینم خیلی مشکوک بود. بازم چن روز بعد این اتفاق افتادو بازم رد کرد هی گفتم چرا اینجوری میکنی اگ زن داداشته قایم میکنی خلاصه راضی بود دعوا کنیم ولی نشون نده. اخرشم گوشیش خاموش شد گف بیا برو بزن شارژ ببین. هرکار کررم گوشی روشن نشد . منو گذاشت خونه رفت سرکار دیدم گوشیش روشن شده. یک هفتس فکرو خیال داره منو میکشه 

فقط قسم میخوره با کسی نیست. وقتی خونه ایم گوشیش رو زمینه در ک بسته میشه یهو میترسه میدوعه میاد میشینه پیش گوشیش. خسته شدم تروخدا ی راهی بگین بفهمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگ مزاحم باشه میگ بهم. همیشه بهم میگف این بار اخلاقش عوض شده

یه بار یجوری شمارشو بردار

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2738

شاید بدهکاره و طلبکارش زنگ میزنه نمیخواد تو بدونی...

هزارتا شاید دیگه وجود داره 

خیانت یکی از اون هاست

پس شک نکن و زندگیتو بخاطر یه شک الکی خراب نکن

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

خیانت میکنه به احتمال زیاد 

اصلا کوتاه نیا

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
2706