2733
2739

به خدا حاضرم هر کاری کنم هر کاری خدا حاجتمو بده 

دیگه بریدم خسته شدم 

نگید چه حاجتی که نمیتونم بگم 

نگید حتما به صلاحت نیست که اصلا اینجوری نیست کل زدگیم وصل به این حاجتم 

تو رو خدا برام دعا کنید من دیگه توان قوی نشون دادن خودم رو ندارم دارم ذره ذره آب میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آیا خدا برا بنده اش کافی نیست ؟ اگاه باشید که با یاد خدا دلها آرام میگیرد ،      چه بسا چیزهایی که شما خوب می‌پندارید ولی به ضرر شماست ، چه بسا چیزهایی که شما بد می‌پندارید به سود شماست ،توکلت به خدا باشه  بسپار به خودش 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

معلومه کل زندگیتو گره زدی به چیزی که میخوای شب و روزت شده اون خواسته ات وقتی بهش نرسیدی حساس درماندگی میکنی

یه چیزی بهگم راهتو اشتباه رفتی

دنیا جای پذیرشه 

یعنی وقتی به چیزای خوب میرسی که در حال زندگی کنی و به هر چیزی سر راهت قرار گرفت راضی باشی و بدونی خیری درش هست

در اینصورت همه چیز اتوماتیک وار برات به بهترین شکل ممکن اتفاق می افته

ولی وقتی انکار میکنی و به چیزی که میخوای اصرار داری مدام به مشکل میخوری و به مقصدتم نمیرسی

رسیدن در رها کردن و پذیرش شرایط حال هست

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2738
معلومه کل زندگیتو گره زدی به چیزی که میخوای شب و روزت شده اون خواسته ات وقتی بهش نرسیدی حساس درماندگ ...

چطوری به پذیرش برسم چکار کنم از خدا تا امید بشم 

دعای جوشن کبیر رو خوندی چطوری میشه از خدا با این صفات و خوبی تا امید شد و پذیرفت 

چطوری به پذیرش برسم چکار کنم از خدا تا امید بشم  دعای جوشن کبیر رو خوندی چطوری میشه از خدا با ...

هر اتفاقی برات افتاد بپذیرش و شاکر باش و نگران اینده نباش

به این باور برس در همه چیز خیری هست حتی افتادن برگ از درخت دل به حکمت خدا بده

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
آیا خدا برا بنده اش کافی نیست ؟ اگاه باشید که با یاد خدا دلها آرام میگیرد ،      چه ب ...

من خودم چند سال همین حرفها رو به خودم میزدم ولی بشین فکر کن خدا مسبب الاسباب حکیم کریم راحت میتونه منو ببره تو یه راه دیگه یا حاجتمو بده 

چرا ما همیشه باید کوتاه بیاییم چرا مگه خدا بزرگ نیست

اینجور مواقع خدا میگه مگه نمیدونی من همیشه همراهتم ؟ چرا شاد و آرام نیستی؟ کدوم مساله دنیایی از من بزرگتره؟ مگه نمیگی الله اکبر، مگه نمیگی اشهد ان لا اله الا الله؟ پس چرا ناآرامی، چرا غصه دنیا رو میخوری، چرا افسرده ای، چرا با من حال نمیکنی؟ معشوق های غیر منو نمیگم دور بنداز نه. ولی عشق منو بالاتر قرار بده، منو فدای اونا نکن. اونا رو فدای من کن.

من امتحانت میکنم. ببینم چقدر پای کار هستی؟ اونوقتکه میشیم دوتا دوست صمیمی و جون جونی که حاضریم برای همدیگه بمیریم. من تمام عشقمو میریزم تو وجودت. من لحظه شماری میکنم تا تو راه رو باز کنی تا من بیام. نور میریزم داخلت، کیف کنی، سرمست بشی.

پس عزیزم  تو صفحه زندگی خودت باش، جای دیگه دنبال حل مشکل نگرد.

این مسیر سعادته

تو این مسیر رو برو، هر روز از مادرت که بزرگترین نعمت حال حاضرت هست طلب بخشش و عفو کن، ازش بخواه برات دعا کنه تا زودتر درست بشی. خیلی تاثیر داره ها، اینو خود خدا برات گذاشته، ازش استفاده کن.

نماز اول وقت و با حوصله

قرآن کم ولی هر روز با معنی

تمرکز روی سلامت قلب تا قلب سلیم رو کسب کنی.

الله همیشه پشتیبانت باشه ان شاء الله

2706