2733
2734
عنوان

کسی قرص آسنترا مصرف کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 71 پست
یک چهارم دکتر گفت بخور روز دوم داشتم میمیردم سوگیجه گریه زاری مثل حالات پریود و خواب الودگی شدید ن ...

☹️پس چیکار کنم با اضطرابم...

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سالهاست مصرف میکنم و کم‌کمکم کرده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
به این حرفا گوش نکن بخور اما زیر نظر دکتر.

زیر نظر دکترم.خودش نوشت برام گفت دوهفته دیگه مجدد بیا چک شو

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
ممنون عزیزم.دیدم اطلاعاتتون کامل هست،حدس زدم کادر درمان باشید🌹 با کلردیازپوکساید با هم نوشته برام.

..

بگو بابا نرسی پزشک که نیستی اونم روانپزشک .... عوارض انچنانی نداره حالت خیلی بهتر میشه کمکت میکنه قرص سبکیه و نولت ویزیت بعدیت برو دکترت ارزیابیت کنه و بعد بهتر شدی قط میکنه دارو رو یا کمترش میکنه به افکار عمه درمانی ها اهمیت نده مث این میمونه فشار خون داشته باشی داروشو نخوری 

اینا موقته بعد دو هفته رفع میشه

شما قبلا استفاده کردی؟جوری هست که بقیه بفهمن؟آخه نمیخوام به خانوادم بگم

2738
من خوردم خیلی خواب آلودگی داشت برام شدید همیشه خواب بودم ولی کامل حالت اضطراب و طپش قلبمو برد و خی ...

پس در کل خوب بوده

حالت تهوع داری.. ولی بالا نمیاری که بقیه بفهمن... بعدشم نگو که حالت تهوع داری

چه دوزی مصرف کردی؟

واسه من عوارضش خالی بودن و سبکی سر بود بعد از ۵ روز قطع کردم

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
قرص خوبیه برا افسردگی معمولی تجویز میشه عوارضش میل ج ن س ی ت کاهش پیدا میکنه صفر میشه حدودا 

حالا اون مهم نیس با شوهرم یجوری کنار میام🥲

2706