2737
2734
عنوان

کسی قرص آسنترا مصرف کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 71 پست
اینکه خیییلییی بد میشه

برا همین 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوکساید و ملاتونین که عالیه عوارضشم مثل این قرص نیس. ببین دکترم به من گف این عوارض هست ولی بعد از ی ...

من از این نظر که قوی هستم کرونا داشتم تب سخت ولی تو خودم حلش کردم و به خانواده نگفتم که نگران نشن.اون موقع راه دور بودم

یا خیلی وقتا مریضم ولی نمیفهمن ولی استفراغ باشه دیگه مشخصه کاملا

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
من از این نظر که قوی هستم کرونا داشتم تب سخت ولی تو خودم حلش کردم و به خانواده نگفتم که نگران نشن.او ...

اخی عزیزم میدونم چی میگی همش فکر اینی که عزیزانتو نگرانت نکنی دقیقا مثل من.

نه فقط حالت تهوع داری ولی استفراغ نمیکنی اما اگه تلقین کنی حتما این اتفاق میوفته.

با چه دوزی میخای شروع کنی؟ خوردی یانه؟؟

2742
اخی عزیزم میدونم چی میگی همش فکر اینی که عزیزانتو نگرانت نکنی دقیقا مثل من. نه فقط حالت تهوع داری و ...

گفته شبی نصف قرص

نه هنوز

همراه پوکساید

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
این قرص به من نمیساخت لرزش شدید میگرفتم . در عوضش فلووکسامین و یه قرص دیگه مصرف میکنم 

چیکار کنم نمیدونم بخورم یا نه

بخاطر اضطراب هست و خیلی عصبی هستم، میخوام جلسات رواندرمانی هم برم.

به نظرت قرص ها را بی خیال شم؟

2740
گفته شبی نصف قرص نه هنوز همراه پوکساید

نصفو امتحان کن اگه حالتو بد کرد زنگ بزن با دکترت صحبت کن حتما .ولی پوکسایدو حتما بخور بت کمک میکنه اروم شی عزیزدلم از خدا برات بهترینهارو میخام.

تو شرایط روحیت بودم و هستم کاملا درکت میکنم 

نصفو امتحان کن اگه حالتو بد کرد زنگ بزن با دکترت صحبت کن حتما .ولی پوکسایدو حتما بخور بت کمک میکنه ا ...

ممنون عزیزم

منم برات آرزوی بهترین ها را دارم

سلام عزیزم شما آسنترارو مصرف کردید الان بدنتون بهش عادت کرد؟ من ۴روزه میخورم حالم خوب نیست اصلا بیقراری سرگیجه حالت تهوع تاری دید تپش قلب همشو دارم

خدایا منو مسبب شکستن دلی قرار نده
سلام عزیزم شما آسنترارو مصرف کردید الان بدنتون بهش عادت کرد؟ من ۴روزه میخورم حالم خوب نیست اصلا بیقر ...

سلام عزیزم

نه من مصرف نکردم.علائم اضطرابیم کم بودن،گفتم فعلا مصرف نکنم.