2733
2739

ترشح قهوه ای دارم و و درد لگن و پا دکتر شیاف پروژسترون هر ۱۲ ساعت داده اما فایده ای نداره و افاقه نکرد

صبحی ترشحات د درد کمتر بود اما الان انگار بیشتر شده 

عصر نوبت سونو و دکتر دارم

کسی شرایط منو  داشته و سالم مونده باش بچه اش؟

تازه رفته بودم تو ۱۰ هفته

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

برو دکتر 

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر 

نوبت گرفتم ولی الان باز نمیشه مطبش حداقل یکساعت دیگه 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2728
نوبت گرفتم ولی الان باز نمیشه مطبش حداقل یکساعت دیگه 

عزیزم برو اورژانس بیمارستان

حتما برو

اونجا سونو میکنن و دکتر سریع میبینتت

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

انشالله که میری سونو و میبینی سالمه.

قبلا برای تشکیل قلب رفته بودی سونو؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2740
کاش من سقط کنم😭

نگوووو

من حاضرم بدترین ویار دنیاوبگیرم هر نه ماه رو تو بیمارستان بستری شم ولی سالم بمونه بچه ام 

انشالله که میری سونو و میبینی سالمه. قبلا برای تشکیل قلب رفته بودی سونو؟

اره تشکیل شده بود صداشم شنیدم...

نگوووو من حاضرم بدترین ویار دنیاوبگیرم هر نه ماه رو تو بیمارستان بستری شم ولی سالم بمونه بچه ام&nbs ...

منم همینطور. هر روز دعا میکنم این بار که باردار شدم بچم سالم بیاد بغلم دیگه هیچی از خدا نمیخوام

منم همینطور. هر روز دعا میکنم این بار که باردار شدم بچم سالم بیاد بغلم دیگه هیچی از خدا نمیخوام

بعد از دوسال و دوماه باردار شدم 

حالا که به خانواده هامون گفتیم اونا خوشحال شدن  حالا داره اینجوری میشه..

کاش حداقل کسی نمیدونست دردش کمتر بود 

اره تشکیل شده بود صداشم شنیدم...

ای جان.

اگه می تونی برو اورژانس بیمارستان زنان. هر چقدر تونستی زودتر برو

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
ای جان. اگه می تونی برو اورژانس بیمارستان زنان. هر چقدر تونستی زودتر برو

شهنرستانیم بیمارستان زنان نداریم 

2706