2733
2734
عنوان

بچه ها کدوم شهر ادم های خیلی پولدار و خفن داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3640 بازدید | 135 پست

تهران نه. پسر پولدار تهرانی خیلی بعیده دختر از خانواده معمولی که تو  روستا/شهر کوچیک بزرگ شده رو برای ازدواج انتخاب کنه. شما یه شهر بزرگ‌تر نزدیک محل زندگی خودتون انتخاب کن. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس اصفهانی ها نشو ، چون مادر و خانواده هاشون دخالتگرن . 

همشون اینجور نیستن شاید از اطراف اینطورن وگرنه پولداراشون نهایت بیکلاسی میدونن اینکارو ب هیچ عنوان دخالت نمیکنن

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2728
نه لزوما اگه طرف فوق خوشگل باشه می‌گیرند. دیدم از نزدیک ولی باید خیلی دختره زیبا باشه

اره ولی خب توزندگی اذیت میشه .همینجا ی دختری بودکاربریش یادم نیست با ی پسری ازدواج کرده بود که باباش صاحب ی برند معروف فرش بود بااینکه خودشونم توسطح خوبی بودن ولی میگفت خیلی اذیت میشم 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
چقدرخوش خیالی که فکرمیکنی میتونی جلوی قسمت وتقدیر بگیری یا میتونی دانشگاه شهرپولدارا مثلا شمال تهران ...

و جتی بالاتر حودش ...کم پیش میاد کمتر حودش بگیره بخواد هم خانوادشون نمیزارن

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

اسی بنظرم اگر اوکی و خوشکل هستی، تو شهر خودت سکه و سنگین بشین پسر خوب خودش میاد سراغت

نه اینکه بلند شی بری شهر دیگه دنبال شوهر بگردی.

بعدم دفه آخرت باشه اینجور وقیحانه راجب شهرها و مردمش نظر میدی

خودت برا کدوم شهر و خانواده ای که باید اینجور حقیرانه بری تو شهر غریب دنبال شوهر بگردی؟!!😐

2738
کسیو ندیده بودم هی بگه من چون خوشگل هستم میخوام شوهر پولدار کنم 😂😶زندگی لاکچری داشته باشم

خدا به هرکی خوشگلی میده جنبه شم‌بده😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
تونون خ سلمان زنش یک لباس پسندیدگفت ۱۳تومن همه شاخ دراوردن پس راسته؟

من نون خ نمیبینم ولی اگه جنوب بودن بله گلم همینطوریه واقعا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

جزیره کیش

خوده ادمای همونجا اصیلاش

خیلی هم بافرهنگن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706