2737
2734
عنوان

بچه ها کدوم شهر ادم های خیلی پولدار و خفن داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3651 بازدید | 135 پست
یزد که زن عموی بابام اونجایی به حدی این زن بی ادب و بی تربیت و کثیفه که حد نداره خودم نرفتم نمیدونم ...

یزدی همین شکلی هستند .نذری میدن الویه رو  روی نان می مالند .سر جهاز دادن کلی اذیت می‌کنند ولی ملک زیاد دارن .خونشون شیک ولی مثل ندارها می‌گردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدرخوش خیالی که فکرمیکنی میتونی جلوی قسمت وتقدیر بگیری یا میتونی دانشگاه شهرپولدارا مثلا شمال تهران قبول بشی ،اگه تلاش کنی میتونی دانشگاه خوب قبول بشی ولی مطمئن باش پسرپولدار میره همسطح خودش میگیره ،دیدم که میگم ،پس تورویا سیر نکن 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ایشالله بر من میشه تازه من بدبخت نیستم به خدا معمولیم    

دور از جون گلم بدبخت به نداری نیست اونایی هستن که دلشون فقیره حاضر نیستن ۱۰۰۰تومان از ثروتشون رو ببخشن از خداوند می خوام یه زندگی سالم با ثروت فراوون بهتون هدیه کنه 

2742
نه بابا اینقدر دخترایی هستن شوهر پولدار میکنن با اینکه هیچی نیستن خودشون  منم هم معمولی زندگی ک ...

اسی فقط بستگی به شانست داره دختر فامیل مون وضع پدرش عالی به یک خانواده سطح بالا ازدواج کرد که زبانزد فامیل شده بود که چه شوهر خوبی 

ولی متاسفانه شوهرش بر خلاف ظاهر و خانواده خوب در نیومد طلاق گرفتن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2738
چقدرخوش خیالی که فکرمیکنی میتونی جلوی قسمت وتقدیر بگیری یا میتونی دانشگاه شهرپولدارا مثلا شمال تهران ...

نه لزوما اگه طرف فوق خوشگل باشه می‌گیرند. دیدم از نزدیک ولی باید خیلی دختره زیبا باشه

باشه عزیزم ممنون  

واست دعامیکنم خدابهترینها روسرراهت قراربده

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ولی خوبه هرچی ازخودت تعریف کردی بقیه روکوبوندی اصفهانی خسیسه تبریزی دخالتگره یزدی کثیفه فک کنم خودت ...

کسیو ندیده بودم هی بگه من چون خوشگل هستم میخوام شوهر پولدار کنم 😂😶زندگی لاکچری داشته باشم

دور از جون گلم بدبخت به نداری نیست اونایی هستن که دلشون فقیره حاضر نیستن ۱۰۰۰تومان از ثروتشون رو ببخ ...

دقیقا .باید با کسی ازدواج کرد که دل بزرگی داشته باشه .مرد وزن هم نداره نباید با آدم چشم تنگ ازدواج کرد .دختر باشه دست خالی میاد میخواد جیب شوهر رو خالی کنه مرد خسیس هم یه درد دیگه 

2706