2737
2734

الان تقریبا دو هفته بیشتره ک ازش خبر ندارم و خیلی دلم براش تنگ شده ولی دعوای آخرو ک کردیم فحش گذاشتم گفتم اگ دیگ اثری ازم دیدی تف کن بگو گوه خوره‌🤦‍♀️

حالا دلم تنگ شده نمیتونم پ بدم بهش 🤕

دوازده اردیبهشتم تولدشه نمیدونم ب این بهانه پ بدم یا ن🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تولدمورت تبریک بگو ولی همون روز  چون پیام بدی کوچیک میشی

همین کارو میخام بکنم 

ولی بدبختی ی فحشی گذاشتم ک حتی اینم میشه اثری ازم شدن 🤦‍♀️

گفتم اگه اثری ازم دیدی بگو گوه خوره🤕

چند وقت باهم بودین؟

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738

ن پیم نده استوری بزار ک ببینه بعد اگ ج داد گفت چراگذاشتی بگو بخاطردلم بوده دگ بحث میکنه واینجور شماپیم ندادی..چون خودم تجربشوداشتم میگفتم فلان فلان شده م اگ پیم بدم بعد ک پیم میدادم میزدتوسرم میگف حتی نمیتونی روقسمی ک خوردی بمونی

اگه قهر و کاتمونم حساب کنم سه سال و نیم اگه حساب نکنم دو سالو نیم🥺

پس تبریک بگو

ولی خیلی صمیمی نه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706