2737
2734
عنوان

دلم براش خیلی تنگ شده ولی فحش گذاشتم نرم سمتش

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 23 پست
من یکی این حرفو بزنه بعد بهش عمل نکنه .دیگه هیچوقت روی حرفاش حساب باز نمیکنم وبرام بی ارزش میشه

سری قبل ک دوا کردیم خودش اومد آشتی کردیم اینسری حرصم دراومد اینجوری گفتم بعد اس داد ج ندادم تلگرام بقیه جاهام بلاک کردم ک پ نده حوصله بحث نداشتم 

گفتم بلاک میکنم چن روز بعد ک آروم شدم آنلاک میکنم 

الان آن‌بلاکه ولی پ نداده منم سر حرفم جرات ندارم پ بدم

ولی مطمئنم واسه تولدش منتظر پیامم هس ک باز مرددم پ بدم یا ن

ن پیم نده استوری بزار ک ببینه بعد اگ ج داد گفت چراگذاشتی بگو بخاطردلم بوده دگ بحث میکنه واینجور شماپ ...

گوشیم خراب شده دادم نمایندگی درس کنه گف ی ماه زمان میبره چون تو نوبتی

الان ی نوکیا ساده دستمه🤦‍♀️🤦‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
داخل اینستا سوپرایز تولد انجام میدن یعنی زنگ میزنن ب طرف آهنگ میخونن متن دکلمه میکنن وحرف میزنن  ...

گوشیم خرابه گفتن ی ماه زمان میبره الان نوکیا ساده دستمه🤦‍♀️

الان با گوشی مامانم اکانتم آوردم بالا

ولی پسورد اینستام تو تلگراممه مامانمم و.ی پی ان نداره ک تل براش بریزمو...

حالا دو هفته مونده تا اونموقع شاید اشتی کردین  ولی تا روز تولدش به هیچ دلیلی تا اون پی ام نداد ...

ایشالا خودش پ بده آشتی کنیم ک روز تولدش اصلا براش تولد بگیرم🥺

گوشیم خرابه گفتن ی ماه زمان میبره الان نوکیا ساده دستمه🤦‍♀️ الان با گوشی مامانم اکانتم آوردم بالا ...

پیامکم بدی جواب میده ولی من پارسال انجام دادم ۸۵۰ امسال قیمتش ندارم

پیامکم بدی جواب میده ولی من پارسال انجام دادم ۸۵۰ امسال قیمتش ندارم

۸۵۰ ک خودش ی تولده😐

قرار باشه ی تومن بدم ک بهش بزنین آهنگ بخونن ی کیک میگیرم با ی تیشرت میرم جلو درشون میزنگم بیاد بیرون سوپرایزش میکنم

اینطوری ک بیشتر سوپرایز میشه تا غریبه بزرگه بهش

از این بچه بازیا اصلا خوشش نمیاد ک کسی واسطه شه منم دوسندارم🤦‍♀️

2740