2733
2734
عنوان

لعنت ب کنکور و درس

141 بازدید | 9 پست

لعنت ب من ک‌چهار ساله خودمو خوار و زلیل کنکور کردم لعنت ب من 

چهار ساله پشت کنکورم خودمو از ریخت و قیافه انداختم با فکر و استرس کنکور و نخوندم هیچی نخوندم و همش حرصشو خوردم 

دیگه امسال این کنکور و نیست و نابود میکنم زندگی چ قبول بشم چ نه 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

یعنی من کنکور بر ینوم 

یل بزنش

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مثل شماست شرایطم چ رشته ای میرید براساس سوابق؟ معدل کتبیتون چقدره ؟

نه اگه بشه فرهنگیان اگه نشه هیچ دانشگاه دیگه ای نه پامو میذارم نه دوباره پشت میمونم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
درکت میکنم عزیزم خیلی شرایط سختیه

آخه از احمقی خودم‌حالم ب هم میخوره آدم یا میبینع درسش خوبه و اراده داره میخونه تو یه سال نهایتا دوسال قبول میشه کسیم ک میبینع آدمش نیس خودشو از مسیر کنکوری بودن نجات میده 

از خودم اوقم میگیره 

یعنی ۴ سال فرهنگیان میخواستید؟

اره خنگ بودنم معلومه؟

2740
آخه از احمقی خودم‌حالم ب هم میخوره آدم یا میبینع درسش خوبه و اراده داره میخونه تو یه سال نهایتا دوسا ...

حالا ک قسمت اینطور بوده خودتو ایت نکن دختر،خدا بزرگه

همیشه این و باخودت تکرار کن

ی روزیم روز من میشه...