2733
2734

خیلی حرص دارم از ۶صبح تا ۱ظهر منتظرم اقا بیاد باهم ناهار بخوریم من سفره میندازم میدوئه میره پایین ببینه این ۶ساعت چه اتتتفاق خاصی افتاده خونشون یه وقت جا نمونه😏

هی صداش میزنم هی زنگ میزنم هرسری بدو بدو میاد یه بهونه داره (بابام سوال داشت)(مامانم از بالای کابینت قابلمه خواست)

منم میدونم بدش میاد امروز ناهارمو خوردم اومد خشکش زد جیگرم خنک شد 

دفعه دیگه غذاش تو اشغالیه تا بفهمه هر چیزی زمان خودشو داره من نمیتونم سر سفره منتظر بمونم با شکم گشنه یه ربع... وقتی میتونه بعد ناهار بره سر بزنه من چندبار شاهد بودم باباش اینا میگفتن برو دیگه زنت گشنه مونده ساعت شد دو میگفت الان الان میرم 

با زبون خوش این مردا حرف تو کلشون نمیره باید نشونش بدم یه چیزایی از تحمل خارج بشه چی میشه 

یه کلمه هم باهاش حرف نزدم... دو دقیقه پیش براش میمردما اما الان حس میکنم اگه کلشو بکنم خیلی برام لذت بخشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

وای چقد مص منی 

من یدفه گفتم ریدن برات پایین ؟ سوراخ شدم 

جم‌کردم گزاشتم یخچال داغ کن خودت بخور یا بگو پایینیا بهت بدن

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

والا کار درستو شما کردی درس عبرتی بشه برای آیندگان😂

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2706