2733
2739

چرا ادما هرچی حرومخور ترن موفق ترن؟

طرف عرق میخوره، قسم دروغ مرگ بچشو میخوره، حق همه کارگراشو خورده و پول هیچکدومو نداده گذاشته جیب خودش، به شدت دروغگو و دوروعه، پشت سر همه حرف میزنه، به هیچیییی جز پول فکر نمیکنه، از هر راه حرومی فک کنی پول دراوورده و حق مردمو بالا کشیده

روز ب روز موفق تر میشه

همه موقعیتای خوب براش پیش میاد، کلی راه پیشرفت براش ایجاد میشه

بعد اونی  ک تاحالا ازارش به مورچه نرسیده، برای همه خوبی خواسته، از دهن خودش و زن و بچه ش زده به بقیه کمک کرده، یه قرون پول حروم نخورده، صبح تا شب کار حلال میکنه و زحمت میکشه

هر روز به تور ادمای مزخرف میخوره ک حقشو میخورن، همش پس رفت، دریغ از ذره ای پیشرفت…….

این چ حکمتیه خدایی؟؟؟؟؟؟؟💔💔💔

چررا هیچوقت اونی ک پاکه و ادم خوبیه به حایگاهای بالا نمیرسه؟؟؟؟💔💔💔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میفهمم چی میگی ولی ما از حکمت خدا خبر نداریم 💔🫂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

«وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذینَ کَفَرُوا أَنَّما نُمْلی‏ لَهُمْ خَیْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّما نُمْلی‏ لَهُمْ لِیَزْدادُوا إِثْماً وَ لَهُمْ عَذابٌ مُهینٌ»؛ (آنها که کافر شدند [و راه طغیان پیش گرفتند] تصوّر نکنند اگر به آنان مهلت مى ‌دهیم به سودشان است. ما به آنان مهلت مى ‏دهیم براى این که بر گناهان خود بیافزایند و براى آنها عذاب خوارکننده ایست

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

خدا این جور آدما رو به حال خودشون ول کرده عزیز...

تا اعمالشون سنگین و سنگین تر بشه....

خدا گفته اگر حسودی و ناراحتی شما مومنا نبود به اینجور آدما خونه هایی از طلا میدادم تا بیشتر تو منجلاب گناه فرو برن...

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
2740

اینکه حق کسی و خورده و کسی و اذیت کنه قطعا جوابشو میبینه به هر شکلی ! چون زمین گزده و به کارما بشدت اعتقاد دارم 

ولی در کل خدا ادمای زرنگ رو خیلی دوس داره و یجوری انگار به زرنگی بنده اش افتخار میکنه و بخاطر همینه که راه رو هم واسشون باز میکنه ! نمیگم از راه اشتباه ولی خدا دوس داره زرنگارو

.

عزیز دلم میدونی این یه حکمتی داره

فک میکنی خدا که عادل بودن یکی از صفاتشه چرا باید اینشکلی روزگارو بسازه

تا اونجایی ک عقل بشتر قد میده حکمتش اینه که خدا برای هر صدا و هر اوایی که بندش به سمتش میکنه لذت میبره و ثواب براش مینویسه و دوسدارع انسانهای پاک مرتب صداش کنن ( چون متاسفانه اخلاق ما اینه ک اگر مشکلی نداشته باشیم خدارویادمون میره)

واینکه کسایی که تو تعریفشون میکنی گناهکارترین مردم و بدترین جایگاه پیش خدا دارن خدا اونایی رو ک دیگ نمیخاد ببخشه و کامل حساب کتابارو میخاد بزار اون دنیا توی این دنیا چنان بی نیازشون میکنه که تا اخر عمر اصلا صداش نزنن

اون که بده باید تقاص بده و قبول دارم ولی پیشرفت کاری و موفقیت از نظر من به ذات و خوب و بد ربطی ندار ...

اما یسری فرصتا باید پیش پای ادم قرار بگیره عزیزم

این دو نفری که میگم به اندازه هم تلاش دارن و‌ زرنگن حتی اونی ک ادم خوبیه، حتی بیشترم تلاش میکنه

اما فرصتایی ک یهو از جایی ک فکرشم نمیکنی برات پیش میاد بالا میکشتت، فرصتایی ک خیلی سریع پول رو پول میاره برات، اینا فرصتاییه ک باید خودش ب سمتت بیاد، هیچ ادمی نمیتونه دمبال فرصت بگرده، خود روزگار باید فرصت پیش پات بذاره و اونوقت تو باید به خوبی استفاده کنی

اما این فرصتا همیشه در خونه اون بدارو میرنه چرا؟💔😔

«وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذینَ کَفَرُوا أَنَّما نُمْلی‏ لَهُمْ خَیْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّما نُمْلی‏ لَ ...

اوکی اون ادمای بد به کنار

ولی پس نتیجه ی خوب بودن کجا میره؟خوبا چزا هیچ سهمی ندارن انگار؟😔

2706