2737
2739

هر بار را بطه بدون جلوگیری دارم درد خیلی شدیدی میگیرم تا 12 ساعت اینا 

دو بار این کارو کردم

دیشب درد دیوونم کرد و 4 صبح به زور خواب رفتم 

حالا میترسم دیگه... 

نمیدونم اصلا تاثیر داره یا نه چون الان آرومم.

شما ها تجربه شو دارین؟این دردهای موقت اما شدید تاثیری داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همش میگم نکنه هیچی باز نشده باشه بازم🤔😢

درد زایمان هر پنج دقیقه میگیره و ول می‌کنه اون درد زایمان نیست نترس 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
درد زایمان هر پنج دقیقه میگیره و ول می‌کنه اون درد زایمان نیست نترس 

ینی تاثیری هم تو باز شدن دهانه رحم نداره؟ 

چون خیلی درد دارم بعدش میگم اگه فایده نداره خب انجام ندم دیوونه شدم دیشب

2738
آره عزیزم شما امتحان کردی؟  من خیییلی درد داشتم دیشب گفتم دیگه تموم نمیشه اما نفهمیدم چطوری ...

نه من تجربه نکردم اما سر هردو زایمانم درد خودش شروع شد یکی هفته چهل یکی که بیست روز پیش بود هفته سی و هشت .....سر زایمان دومم سزارین قرار بود بشم درد زودتر شروع شد هر پنج دقیقه یه دردی می‌پیچید خیلییییی زیاد ولی ول که میکرد بیخیال میشدم تا خودمو رسوندم شهری که یک ساعت با ما فاصله داشت بیمارستانش معاینه کردن گفتن چهار پنج سانت بازی بدو بپوش تا بچه نیومده همینجا بریم اتاق عمل 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
نه من تجربه نکردم اما سر هردو زایمانم درد خودش شروع شد یکی هفته چهل یکی که بیست روز پیش بود هفته سی ...

چرا طبیعی نیاوری اگه باز بودی؟ 

برا من دیشب 5 دقیقه یه بار شد

اما الان دیگه درد ندارم... 

ینی تاثیری هم تو باز شدن دهانه رحم نداره؟  چون خیلی درد دارم بعدش میگم اگه فایده نداره خب انجا ...

من شنیدم تاثیر داره ولی فقط شنیدم ببین چیز بخور شربت زعفران بخور هل هم بریز این خیلی خوبه پیاده روی تند خوبه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شنیدم تاثیر داره ولی فقط شنیدم ببین چیز بخور شربت زعفران بخور هل هم بریز این خیلی خوبه پیاده روی ...

شربت زعفران رو دکترم گفت باعث مدفوع کردن میشه اگه وقت زایمان نباشه😢

ممنون عزیزم

چرا طبیعی نیاوری اگه باز بودی؟  برا من دیشب 5 دقیقه یه بار شد اما الان دیگه درد ندارم...  ...

وای نه طبیعی سر بچه اولم بلاها کشیدم دیگه توان نداشتم ببین چهار پنج سانت که هنوز دردی نکشیدی بااااید ده سانتتتتت باز بشه اون موقعععععع میفهمی دردش چیه ...به من تا گفتن چهار پنج سانت بازی بچت نیاد روحیم ضعیف شد تا پوشیدم انداختنم تو تخت رو تخت دیگه دردم شدید شد داد میزدم اما تا رفتم اتاق عمل بی حسی زدن دردااااا تمام شد نفس راحت کشیدم .....این دردی که من کشیدم یک سوم درد زایمان بود درد اصلی پنج سانت ببعده خواهرررر که نفس گیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706