2733
2739
عنوان

عموم فوت شد

238 بازدید | 12 پست

عموم فوت شد۵۵سالش بود هنوزسه تابچه خونه داره چهارروزه فوت شده، خیلی دلتنگشم خیلی  مریض نبود فقط دوروزمعده دردداشت باپای خودش رفت بیمارستان یشب بستریش کردن همون شب فوت کرو

اخه راهم دوره۶ماه بود ندیده بودمش همش خودمو لعن ونفرین میکنم کاش زودترمیرفتم میدیمش،فقط موقع خاکسپاری صورتشو بازکردن دیدم بوسیدمش خیلی دوسشداشتم اصلا آروم وقرار ندارم  

میشه نفری یه حمد واسه شادی روحش بخونین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

خوندم عزیزم خدارحمتش کنه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

خدابیامرزه عزیزم غم اخرتون باشه🥺🫂

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2740

روحش شاد عزیزم 🖤✨🤲

ان شاالله خدا به قلبت آرامش بده ✨🖤

براشون  قرآن و زیارت عاشورا بخون خودتم اروم میشی ✨🖤

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
روحش شاد دلیل مرگش چی بود

نمیدونم هربارزنگ میزدم حالش خوب بود فقط سه روزبود بهش زنگ نزده بودم شنیدم بردن بیمارستان گفتم ترخیص شدزنگ بزنم صداشوبشنوم که دیگه عجل مهلتش نداد...اینقدهمه حالشون 

عموم فقط یسالی بودمعده درد داشت کلی هم دکتررفت اماهمه میگفتن چیزخاصی نیس ولی اونشب دکترگفته انگاری مشکوک به سرطان بوده ولی دکتراتشخیص ندادن که یدفه ازپادروردش