2737
2734
عنوان

طلاق گرفتن سخته وقتی شوهرم طلاق نخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 38 پست
زود تر باید به فکر بودی ک بچه هات مریض نشن  آنوقت ی عده میگن نه مادر باید بمونه با اخلاقای این ...

یکم سخته ولی بچه هام 100 در صد من و انتخاب می کنن 

زمین تو مشتمه چون خدام پشتمه!!! 👊🌱❤

نیاز نیست اول کار وکیل بگیرین . شما در ابتدا یه جلسه برین نزد وکیل برای مشاوره حقوقی تا تمام جریان دادگاه طلاق رو براتون توضیح بده . البته تا دلیل محکمه پسند نداشته باشین حکم طلاق صادر نمیشه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نیاز نیست اول کار وکیل بگیرین . شما در ابتدا یه جلسه برین نزد وکیل برای مشاوره حقوقی تا تمام جریان د ...

خوب چه دلیلی بیارم هی خدا 😭 بگم اخلاق نداره و دست بزن داره و.....  این ها کافی نیست؟ ببین یا شوهرم قاتل من میشه یا من قاتل اون خیلی خیلی اذیتم کرده بچم تو شکمم بود کتک هایی خوردم که نگو دیگه نمیتونم خستم 

چقدر راحت باور میکنید  یکسر تاپیکهاشو ببینید ؟ خدایی زشت نیست بک دختر بچه سرکارتون میزاره&nbs ...

عزیزم خانم میگم مشکل دارم مگه کم دارم؟  واقعا چرا درک نمی کنید مگه چند نفر اومدن راهنمایی کنن که به ریشش شون بخندم؟؟؟؟؟؟؟ 

2740
خوب چه دلیلی بیارم هی خدا 😭 بگم اخلاق نداره و دست بزن داره و.....  این ها کافی نیست؟ ببین یا ش ...

عزیزم من درد و رنج شما رو درک مبکنم ولی دادگاه مدرک میخاد . شما باید زمانی که مرورد ضرب و شتم قرار گرفتین مبرفتین پزشک قانونی و امروز از اون مدرک استفاده میکردین . الان هم اگر کتک زد هنین کار رو بکنین .

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
عزیزم من درد و رنج شما رو درک مبکنم ولی دادگاه مدرک میخاد . شما باید زمانی که مرورد ضرب و شتم قرار گ ...

بعد به درد میخوره؟ 

خیلی قبل مهریه مو بخشیدم ولی روانی طلاق نمیده میگی میمیری ولی طلاق و تو خوا ببینی 

خب تهدیدش کن خودمو میکشم یا هرجور شده طلاق میگیرم بچه هارو بنداز به جونش بلکه راضی شه بره روانشناس

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
خب تهدیدش کن خودمو میکشم یا هرجور شده طلاق میگیرم بچه هارو بنداز به جونش بلکه راضی شه بره روانشناس

ننمیشه نمیشه نمیشه نمیشه نمیشه نمیشه من خودکشی کردم یک بار بخاطرش سکته کردم گفت الکی رفتی بیمارستان پول هامو حیف کردی حتی میگه اگه طلاقم بگیریم میام و سوراخ سوراخت می کنم بخدا که روانیه 

ننمیشه نمیشه نمیشه نمیشه نمیشه نمیشه من خودکشی کردم یک بار بخاطرش سکته کردم گفت الکی رفتی بیمارستان ...

ای خدا عزیزم چقدر دلت پره 

بچه ها چند سال شونه؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2706