2737
2734

اینقدرر سرو صدا میکنه خسته مون کرده ساعت ۲ نصفه شب روزمین وسیله رهامیکنه در کمد رو میکوبه یکبار با خودشون تماس گرفتیم گفتیم نریم در خونشون اصلا توجه نکردن یکماه تحمل کردیم دیدیم تموم نمیشه رفتیم درخونشون خیلی محترمانه گفتیم بازم سرو صداها کم نشد دفعه بعد به مدیر ساختمان گفتیم تذکر بده بهش گفته بود اون بیشعوری که میگه ما سروصدا میکنیم توهم زده😐😐 ما سروصدایی نداریم گوشیم رو مدیر ساختمان قطع کرده بود خیلی ناراحت شده بود واقعا بهم ثابت شد پول شعور نمیاره حقش بود بدترین جا زندگی میکرد نه اینجا حالا چکارکنیم به نظرتون؟ 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

از چشم درد نمیدونم چکار کنم تا صبح سروصدا میکردن

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی دیگه تذکر دادین و ادامه ندین دیگه

من کلا برام عجیبه چرا مردم میرن تو اپارتمان زندگی میکنن ، اخه چطور دلشون میاد اجاره بدن به این قوطی کبریت های بی دلگیر و با همسایه های داستان دار

2731

ی چیزی بردار بکوب به سقف خونه تا بفهمه 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
من حوصله کش دادن ی موضوع رو ندارم  خونمو عوض میکنم میرم تو خونه ویلایی از آپارتمان نشینی متنفر ...

بابام قبول نمیکنه چون اکثرا شیفته میگه اینجا امن تره براتون ولی برای یه اپارتمان دیگه چطور راضیش کنم؟

عجب همسایه هایی😐

ما طبقه بالاییمون سروصدا داشتن بهشون گفتیم تا کمر خم و راست میشدن میگفتن تکرار نمیشه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ی چیزی بردار بکوب به سقف خونه تا بفهمه 

یه بار اینکارو کردم😂😭

2740
بابام قبول نمیکنه چون اکثرا شیفته میگه اینجا امن تره براتون ولی برای یه اپارتمان دیگه چطور راضیش کنم ...

هیچی به نظرم بشین خودتو مامان  و اگه خواهر برادر داری بشینید همتون با هم صحبت کنید بگو ما راحت نیستیم کاش خونه رو عوض کنیم سرو صدا خیلی زیاده 

کاش مال ما هم صدا در کمد بود...صدای زناشویی واحد بغلی تازه ازدواج کردن موقعهای که همه جا ساکت راحت میاد تو اطلاق خواب ما.....خانومش اه ناله....شوهرهم با صدای کلفتش  اسپنک میزنه هی میگه این مااااال کیه ....این مااااال کیه 🤭😂😂 شده فان واسه ما

هیچی دیگه تذکر دادین و ادامه ندین دیگه من کلا برام عجیبه چرا مردم میرن تو اپارتمان زندگی میکنن ، اخ ...

بابام راحت میتونه بفروشه خونه رو عوض کنه ولی چون شیفت شب زیاد داره میگه اینجا براتون امن تره منم مجبورم بمونم ولی برام تجربه شد به هیچ عنوان با کادر درمان ازدواج نکنم 

یه بار اینکارو کردم😂😭

ی بار نه همیشه اینکارو بکن تا یاد بگیره سر صدا نکنه مثلا ۱ نصف شب اینکارو کن

همسایه ماهم قشنگ صدا زناشویی شون میاد تو خونمون روم نمیشه برم درش بزن بگم آروم زشته بخدا من زنم اشکال نداره ولی همسرم شبا تو خونه اس که تو آه ناله تو میبری به آسمون 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ی بار نه همیشه اینکارو بکن تا یاد بگیره سر صدا نکنه مثلا ۱ نصف شب اینکارو کن همسایه ماهم قشنگ صدا ز ...

از این به بعد دارم واسش😂😂

کاش مال ما هم صدا در کمد بود...صدای زناشویی واحد بغلی تازه ازدواج کردن موقعهای که همه جا ساکت راحت م ...

چقدر خندیدمممم🤣🤣🤣😂😂😂

2706