2737
2734

اهنگای ایرانی نه خارجیه مثلا عربی فرانسوی ترکی تو اینستا ترندن

از کجا پیداشون کنم خیلی قشنگه🤌🏻🥺

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
معمولا تو کامنتا یا کپشن میذارن اسم آهنگو

نمیزارن خیلی ترنده

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست عزیز تاپیکی زدین با عنوانی مضحک جواب تون تایپ کردم اما تاپیک قفل کردین بنابراین اینجا براتون پست میزارم

ارایشگرا برای اینکه کارهاشون تبلیغ کنن باید نمونه کارهاشون داخل پیج بزارن تا هنرشون دیده شه 

تو ارایشگری مهارت تجربه تمرین مهمه ممکنه ماه ها تا سالها براش وقت بزارن تا کاملا حرفه ای بشن

کار اسونی هم ندارند اغلب باید مدت زیادی سرپا باشند 

مواد و متریال مصرفی هم اکثرا با دلار خریداری میشه قاعدتا باید هزینه بالا دربیاد 

اینکه شما شغل عده ای از زنان جامعه را مسخره میکنید اصلا جالب و نشان دهنده باکلاس بودن شما نیس 

هر چندسالها درس هم خونده باشید از شخصیت پایینی برخوردارین

یک ادم متمدن و باشخصیت هرگز به دیگران فخرفروشی نمیکنه😊

از دوران خوارزمشاهیان من در نی نی سایت خواننده خاموش بودم😂اگه دوست داشتی واس حل مشکلاتم ی صلوات بفرس🙃یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨