2733
2739

زبان انگلیسی زبان اول جهان تو همه چیزه از ارتباط گرفته تا تمام علم های دنیا از پزشکی گرفته تا کامپیوتر

شما در دنیای امروز اگه بخواید درس بخونید و انگلیسی بلد نباشید رسما انگار بی سواد هستید بعد اینجا میان آمادگی دفاعی و دینی و عربی رو با زبان انگلیسی مقایسه میکنن🤣🤣

واقعا که نی نی سایت قشنگ سرزمین عجایبه تا حالا من تو عمرم همچین چیزی ندیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عربی زبان قران و دینه اینجاهم کشور اسلامی حالا هم انقدر حرص و جوش نزنید چون نه عربی نه انگلیسی نه ا ...

اره میبینم همه بچه ها هم خیلی بهش علاقه دارن و با شور و شوق عربی رو یاد میگیرن تدریسشم که عالیه اصلا

عملا بود و نبودش فرق نداره

2738

ولی من فکر میکنم ب علم روانشناسی بیشتر احتیاج داریم

ب مشاوره های حاذق بیشتر احتیاج داریم

اینکه چجوری حالمون رو خوب کنیم

همش باخودم میگم چرا بچه های زیر ۲۰ باید انقد افسرده باشن چرا باید دنبال قرص  برنج و خود کشی باشن....

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

یعنی یکی اومده گفته عربی و انگلیسی برابرن؟😐

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

تو دنیا اول زبان انگلیسی بعد زبان چینی و بعد عربی

سه تا از زبونای اصلی جهانن 

پر کاربرد ترینش چینیه 

یعنی فرقی نمیکنه کدوم یک از این سه زبونارو بلد باشی هر جا بری کارت راه میفته 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30