2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار داری زندگی ی بنده خداییو میگی ک مث تو بود سالای اول خواس طلاق بگیره اما ب حرف دلش گوش کرد تا ا ...

گاهی پیش خودم میگم نهایت اون دیا میرم پیشش دیگه قسمت من اینه جدا شم نمیتونم قبول کنم زندگیم باهاش نشد من چرا هول میدم هی سمت طلاق جدایی چون میدونم درست نمیشه ده ساللهه هر روز هی کش میده یه  سال درست نشده 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
شب بهش بگم فردا برام بلیط بگیر خودم برم ؟ فردا  چون اخرا زندگیم دلم نمیاد برم دوس دارم هی لفت ب ...

اون چرا بلیط بگیره؟شما اگ قصد رفتن داشته باشی خودت همین الان پامیشی چیزای با ارزشتم برمی‌داری میری درخواست مهریه میکنی.و برای خودت کار پیدا میکنی .

من نمیدونم مرد هول چه دوستداشتنی داره که اویزونی بهش. به خودت بیا

باشه تو خوبی...
2728
شوهر ایشون دست کمی از شوهر سابق من نداره😊 منم فک میکردم دوسش دارم،اما وقتی رفتم روانشناس روانپزشک ...

ببین من حتی خیانتشم اعمال نکردم همون یک جمله حرف کافیه برا ر ی د ن تو این رابطه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

سلام 

پرسیدی اگر جدا شوم پشیمان میشم

جواب شما بله 

و مرتب به خودت میگی اگه بودم بهتر میشد شاید 

یا چرا نموندم 

راستش طلاق تو ایران خیلی برای خانمها سخته 

البته شما بچه ندارید و یکم برات راحت تره ولی 

این وسط یک قلب هست و یک ذهن 

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...
شوهر ایشون دست کمی از شوهر سابق من نداره😊 منم فک میکردم دوسش دارم،اما وقتی رفتم روانشناس روانپزشک ...

چه جالب همشون همینطورین دقیقا بعد که از دست میدن دوباره برمیگردن و التماس 

2740
شب بهش بگم فردا برام بلیط بگیر خودم برم ؟ فردا  چون اخرا زندگیم دلم نمیاد برم دوس دارم هی لفت ب ...

قشنگم،هیچ چیزی تو دنیا ارزش شخص خودتو نداره ارزش روح و روانت

خواهش میکنم ارزش خودتو بدون

من ی جوری خاطرخاه شوهر سابقم بودم ک همه بهم میگفتن مجنون!میگفتم اد اسمون باز شده این افتاده زمین چشم ب خیانت ورشکستگی اوارگی چشم ب مادر شیطانش بسته بودم

اما ب کمک روانپزشکم، مشاورم فهمیدم ک من مریض ام ن عاشق!

ی بار دکترم بهم گفت بخاطرش خودکشی کردی اگ میمردی اون چ میکرد؟مبرف ازدواج مبکرد خوش و خرم

دیدم اددددد من ۷سال عمرمو باختم خداروشکر میکنم ک بخودم اومدم

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

تا کی چشاتو ببندی تا وقتی بشی یک مرده متحرک اونجا چه فایده جدا بشی وقتی عمر و سلامتی نداشته باشی مطمعن باش آدم بد هیچ وقت درست نمیشه چون من ۲۰ سال زندگی کردم بخاطر بچهام روز ب روزم گوه ترم داره میشه

وای که چقدر حرفات حرص ادمو  در میاره 

تو براش ی بسته  دستمال کاغذی هستی البته ببخشید ها  قصد بی ادبی ندارم ولی یکم عقلانی رفتار کن کارشو می‌کنه میندازتت دور هر بار ی تکه از وجودتو نابود می‌کنه  .تو تا کی میتونی دوام بیاری ی روزی که جعبه دستمال کاغذیش تموم بشه توام وجودت تکه تکه شده و نابود شدی و اوضاعت هزار برابر بدتر از الانه 

وقتی حاضر نیست ازت بچه داشته باشه به فکر رفتنه چرا فکراتون رو محدود میکنید که نتوانید تصمیم درست بگیرید 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
اون چرا بلیط بگیره؟شما اگ قصد رفتن داشته باشی خودت همین الان پامیشی چیزای با ارزشتم برمی‌داری میری د ...

مهریه ندارم تو مراحل جدایی گرفتم و بهش بعد اشتی دادم رفت قراره بهم بده اگهووجدان داشته باشه

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
گاهی پیش خودم میگم نهایت اون دیا میرم پیشش دیگه قسمت من اینه جدا شم نمیتونم قبول کنم زندگیم باهاش نش ...

ببین وقتی جدا شی کم کم بدی هاش ب چشمات میاد دیگ اونموقع اصن دوس نداری اون دنیا ببینیش چ برسه بری پیشش....اولاش سخته کم کم میفهمی چیشدع تازه خوشحالم میشی بعد با یکی ک بهتره اشنا میشی ایندفعه دقت کن...چون اکثر مردای هول میرن سراغ خوشگلا

سلام  پرسیدی اگر جدا شوم پشیمان میشم جواب شما بله  و مرتب به خودت میگی اگه بودم بهتر می ...

اصلا هم پشیمانی نداره هستن زنابی که جداشدن و پشیمان نشدن لطفا بی مورد حرف نزنید 

ایشون ده ساله داره این یارو هولو تحمل میکنه. مثل کنه هم چسبیده بهش درست بشو بود تو این ده سال میشد .

باشه تو خوبی...
2706