2733
2739

خوبی خاصی برات داره ک بعدا پشیمون شی؟؟

ببین اگر توی ترازو بدی هاش سنگین تره مطمعن باش پشیمون نمیشی

ببین بقول شوهرم،اگ روزی ی حرفی بهم بزنه مثلا ناراحت شم قهر کنم،بهم میگ ۱حرف بد زدم اما مثلا ۲۰تا حرف خوب کارخوب برات کردم ،خوبیمو یادت بیار تااین حرف بدمو بشورع ببره

اگر بدی هاش زیاده مطمعن باش پشیمون نمیشی تازه بعدش میفهمی ک چقد بخودت لطف کردی من ترغیب ب طلاق نمیکنم خدای نکرده ها گلم

من قبلا جداشدم ازدواج مجدد کردم،وقتی جداشدم انگار از جهنم خلاص شدم ،،،سالهاتحمل کردم سوختم عذاب گریع تنهایی خیانت افسردگی شدید گرفتم،بعدها دیدم ک اصلا ارزش نداشته

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

دوست داری!

کسی که بهت میگه باتو باشم دخترا دیگه رو از دست میدم؟

احمقی دختر مکه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
ربطی ب عکس و خوشگلی نداره  مثل بچه های ۱۳,ساله حرف نزنید  ادم چشم و دل سیر زشت ترین زنم ...

تازه اونی که  باهاش دوست شده بود باور میکنی اصلا انگشت کوچیکه منم نمیشد خود شوهرم میگفت اون دوران یه درصد خوشکلی من اون نداره فقط هم به خاطر زشتی اون دختره باهاش تموم کرد به من برگشت نگرانم فردا پس فردایی دوستش یه دختر داف بیاره  دلش به اون بببازه مطمئنم خوشکل حوری بود من نمیچسبید اون ول کنه ،

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2742
دوست داری! کسی که بهت میگه باتو باشم دخترا دیگه رو از دست میدم؟ احمقی دختر مکه

من با حرف زدن عقلم  سر جاش میاد خیلی احمقم احمقم 

تازه اونی که  باهاش دوست شده بود باور میکنی اصلا انگشت کوچیکه منم نمیشد خود شوهرم میگفت اون دور ...

خب تو چسبیدی دیگه به شوهرت مثل زنای اویزون 

اونم هر بلایی سرت میاره جیکت درنمیاد

غرور نداری؟ شما

باشه تو خوبی...
2740
دوست داری! کسی که بهت میگه باتو باشم دخترا دیگه رو از دست میدم؟ احمقی دختر مکه

شوهر ایشون دست کمی از شوهر سابق من نداره😊

منم فک میکردم دوسش دارم،اما وقتی رفتم روانشناس روانپزشک مشاوره،،،وقتی افسردگیم خوب شد دیدم چقد احمق بودم،بخودم میگفتم دختر چرا برای این ادم تو سالها اشک ریختی التماس کردی؟

بعدها ک خوب شدم اومد التماس میکرد ک برگردم🙃🖐️اما واقعا ازش متنفربودم انگار ن انگار

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

انگار داری زندگی ی بنده خداییو میگی ک مث تو بود سالای اول خواس طلاق بگیره اما ب حرف دلش گوش کرد تا الان ک 15 سال میشه همین طور بلاتکلیف ن بچه ای ن شوهر صالحی هیچی.....جداشو تا بدتر پشیمون نشدی در اینده

خب تو چسبیدی دیگه به شوهرت مثل زنای اویزون  اونم هر بلایی سرت میاره جیکت درنمیاد غرور نداری؟ ...

شب بهش بگم فردا برام بلیط بگیر خودم برم ؟ فردا  چون اخرا زندگیم دلم نمیاد برم دوس دارم هی لفت بدم اما قصدم رفتن چون شوهرم باز داشت لفت میداد من جدیش کردم

اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

منم یه روزفکرمیکردم اگه جداشم ممیرم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ببین خیانت دیدی 

عین برده داره بات رفتار میکنه ب شوخیم اون حرف و بزنه زشته از هر دری بری زشته اون حرف 

بنظرم هیچ وقت پشیمون نمیشی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706