2733
2734
عنوان

پسرم یک سالشه هنوز پانمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله هم سن هاش که میبینم پامیشن استرس میگیرم 

عزیزم بچه ها متفاوتند 

بچه دوستم درست ۱۸ماه راه افتاد پسر منم ۱۱ماه داشت.الانم هردو بزرک شدن هیچ فرقی مطلقا با هم ندارن

بعدش ممکنه یکی زودتر حرف بزنه یکی دیرتر 

پسر من ۳سالگی حرف آمد بچه دخترخاله ام یک سالش بود

2728
تو روروئک گاهی میزارم دستاشو که میگیرم راه بره میخواد به یه قدم بره اون طرف انقد بدم هایش رو بلند بر ...

زیاد راش ببر خستش کن تا ماهیچه ها ش قوی شه خودت اذیت میسی ولی بنفعشه تا یه ماه انجام بده اگه تغییر نکرد ببر دختر کودکان کتربلد شهرت 

2740
کف پاش رو رو زمین نمیزاره با جلو پاهاش راه میره 

دختر منم اینطوریه کم مونده8ماهش تموم بشه اصلا چاردستوپاهم نمیره ولی با کمک مادرمثل فرفره میره به دکتر گفتم چرا رو پاهاش وایننیسته گفت بخاطروزنشه و همم اینک بغلیش کردین دیرراه میوفته

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq

من پسرم یک سال و سه ماهگی راه افتاد 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

باهاش تمرین کن وتخم کفتروبلدرچین وسوپ قلم مقوی ان بده بخوره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

پاهاش رو با روغن سیاهدونه چرب کن 

تو آفتاب بخوابونش 

خودت مکمل کلسیم و ویتامین دی مصرف کن اگه بهش شیر میدی 

بهش کمک کن راه بره ،دستاش رو بگیر از تعداد قدم کم شروع کن روز اول مثلا یک قدم 

بعد هی زیادش کن و بعد فقط یک دستش رو بگیر 

زمان داره اصلا نگران نباش ولی بی خیال هم نباش 

2706