2737
2734
عنوان

پسرم یک سالشه هنوز پانمیشه

341 بازدید | 34 پست

سلام خانوما

پسرم یک سالشه هنوز پا نمی‌شه مبل میگیره رو زانوهاش بلند میشه اما رو پاهاش نه 

تا کی وقت داره برای ایستادن

چه کارایی بکنم که زودتر یاد بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولش کن خودش پا میشه چه اصراریه هر بچه ای یجوره یکی زود راه میره یکی دیر 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

دارو تقویتی چی بهش میدی؟ 

ببر دکتر ازمایش مینویسه براش شاید ویتامینی چیزی کم داره 

پاهاشم با روغن سیاه دونه روزانه ماساژ بده

پسر من با قطره کلوی کیدز و روزانه ماساژ روغن سیاه دونه راه افتاد،متخصص بهم گفت

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

نگران نباش هر بچه ای یه جوره. برادر من 2 سالگی راه افتاد. تنبل بود😁

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
توخونه دوتا دستشاشو بگیر راش ببر خودت یا بذارش تو روروعک 

تو روروئک گاهی میزارم دستاشو که میگیرم راه بره میخواد به یه قدم بره اون طرف انقد بدم هایش رو بلند برمیدارع آخرم میشینه

2706