2733
2739
عنوان

خدا زل..ل کنه مادرشوعرم بیاین توروخدا🥲😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 72 پست
ی گاز دوشعله یکم مایحتاج خونه از جاهاازت بردار ببر بشین تو خونه ات زندگی تو بکن  بزار همسرت بی ...

ی ماهم صبر میکنم اگ‌دیدم هیچی ب هیچیه با بابام صحبت میکنم البته اونم کلی بیخیالع تو این ۴ سال یه بار نامزدم نکشیده کنار بگع مشکلت چیه چرا عروسیت نمی‌گیری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ این طور ک نیک باشه تا ۲ ماه عروسی و میگیره انقد پرو تشریف دارن این کارو بکنم عروسی نمیگرن این همه ...

اگه میخوای مغزت آروم باشه از ی سری چیزا بگذر 

من عروسیم نگرفتم تازه جفتمون تک بودیم تک دختر تک پسر 

چون مغزم آرامشمون برام‌ مهم تر عروسی بود

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
اگه میخوای مغزت آروم باشه از ی سری چیزا بگذر  من عروسیم نگرفتم تازه جفتمون تک بودیم تک دختر تک ...

باید باهاش صحبت کنم انقد خودخاهه هرچقدر میگم دارم دیوونه میشم گوشش بدهکار نیست

پس مقاومت کن 

هعی خواهر صبر منو ایوب هم نداشت یه دختر ۱۵ ۱۶ ساله چق مگ میتونست صبر داشته باشه من داشتم انقد دلم میخواست می‌تونستم راحت همه چیو تموم کنم اصلا انگار دلم این زندگی و این آدم و نمیخاست با وجود اینکه دوسش داشتم و دارم😔

این بچه بازی‌ها چیه جمع کنید، گریه چیه، قسم و قرآن چیه، برید آشتی کنید فکر ازدواج و کار و خونه داری ...

کم چیزیه تهمت زدن ؟ یکی بهتون تهمت بزنه چیکار میکنین میرین دستشو ماچ میکنین من داشتم با نامزدم بحث میکردم بدون اطلاع وارد بحث ما شده هرچی از دهنش در اومد ب من گفته اصن نمیدونست بحث من سر چیه میگم پسرت حس میکنم معتادع میگ ن تو خوبی ))) اینم جواب این خانومه ب ظاهر محترم ب جای این ک بیاد مشکل مارو حل کنه هیزم رو آتیش شده 

2738
خیلی زن پرویی عههه ب خاطر همین زنیکس چندساله نامزدیم .. اصلا بفکر پسرش نیست فقط بلده غر بزنه قبل برگ ...

ببین مادرشوهر همینه حسادت رابطه پسرش و عروسش می‌کنه و از هیچ کاری دریغ نمیکنه برای بهم زدن رابطه و بهم ریختن اعصاب و روان عروس. اگه شوهرت پشتت باشه که عالیه و مادرشوهر هر کاری کنه خود شوهرت جوابشونو میده اماا وای به روزی که شوهرت پشت مادر و خواهرانش باشه دیگه جنگ اعصاب داری. پس سعی کن شوهرتو بکشونی سمت خودت. 

ببین مادرشوهر همینه حسادت رابطه پسرش و عروسش می‌کنه و از هیچ کاری دریغ نمیکنه برای بهم زدن رابطه و ب ...

نامزدم پشت سر هواموو داره حتی تو اوج اعصبانیت ب مامانش بی احترامی کردم صداشو شنیدم ک می‌گفت ب تو ربطی ندارع دعوای ما الآنم تموم تلاششو می‌کنه ک مارو آشتی بده ب هرحال بچه ننه هم هست پسرا همشون همینن ولی خب مرض من اینه نمیتونم به مامانش محبت الکی کنم حتی یه بار نامزدم گفت سیاست داشته باش با چرب زبانی خدتو تو دل مامانم جا کن فردا پس فردا این تو سختی ها کنار توعه بچه بزایییی ن مامانت میاد ن خاهرت ولی من صد سال سیاه کمک این زن و نمخام یدونه کار خیر واس آدم بکنه نمیزارع بخدا دو دقیقه بگذره سریع تلافیشو در میاره ده تا ضرر و درخواست پشت بند همون لطف داره 

نامزدم پشت سر هواموو داره حتی تو اوج اعصبانیت ب مامانش بی احترامی کردم صداشو شنیدم ک می‌گفت ب تو ربط ...

خب خدا رو شکر شوهرت پشتت هست. 

مثل من اصلا خوشم نمیاد واسه مادرشوهر که مار هفت خطه چرب زبونی کنم. خدا رو شکر که قطع ارتباط هستیم ریخت نحسشو دیگه نمی‌بینم.

اگه یکم انسانیت توش هست انجام بده شاید تاثیر داشته باشه و آدم بشه و اذیتت نکنه. 

انقذ بدبختم وابسته ام بهش خدا بکشه منو راحت بشم از این وضع مزخرف نیاز ب یکی دارم کنارم باشع تا این و ...

ای بابا خدا کمکت کنه عزیزم 

سعی کن با اون زنیکه بیشعور رابطت و خوب کنی و اون آدم بد کنی جلو چش شوهرت خودتو خوب نشون بده ک واقعا هم هستی 

با مامانش  باشه صدساله سیاه دعوت نمیکنه این آقا منظورش اینه برم منت کشی ک نمیتونم برم آخه نقصیر ...

اشکال نداره یه شب برو اشتی کن بعدم بزگرد.دیگه هم اونجا نمون

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن