2733
2734
عنوان

خدا زل..ل کنه مادرشوعرم بیاین توروخدا🥲😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونتون چقدرش کامل شده ؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
انقذ بدبختم وابسته ام بهش خدا بکشه منو راحت بشم از این وضع مزخرف نیاز ب یکی دارم کنارم باشع تا این و ...

نمیتونی ی هنری یاد بگیری مثلا آرایشگری و اینا ک دستت بره تو جیب خودت حداقل مستقل بشب

چرا  سطح خانواده شون از شما پایین تره؟؟

باباش معتادع طلاق گرفته رفته تو این وضعیت ما حتی تلکمونم می‌کنه مامانشم از کمیته خرجی میگیره محلشونم از محله ما پایین تره ولی بماند ک بالای خدمم ب خاطر به زن ... تو زندگیمون قبلا انقد پولدار بود ک کل محله اینارم میتونست بهره الان وضعیت اونا از ما بهتره واسه بابام فقط یه خونه و چند تا زمین مونده رفته آقا تو شرکت کار میکنه

نمیتونی ی هنری یاد بگیری مثلا آرایشگری و اینا ک دستت بره تو جیب خودت حداقل مستقل بشب

نمیزاره بیرون از خونه کار کنم از اون بدتر بابام ک تو مجردی حتی نمیزاشت با دوستام ۲ مین بیرون برم چ برسه سرکار و چند ساعت بیرون از خونه بودن 

2740
تقریبا تموم شده فقط آب گرم کن و سینک و هود و کابینتش مونده همین

ی گاز دوشعله یکم مایحتاج خونه از جاهاازت بردار ببر بشین تو خونه ات زندگی تو بکن 

بزار همسرت بیاد رو زمین سرد بخوابه یاد بگیره نون آور خونه باشه توام غذا چایی این جور چیزا رو درس کن تو خونه ات

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ای بابا  صبر 😔😔 منم اوضاع زندگیم الان خیلی خرابه از 3 روز مونده به عید قهرم تا الان

درسته این روزا هم میگذره ولی حالمون چی حال روحی ما چی میشه آخه 😔😔😔منم ب خاطر مادرشوعرم از اولین روز عید تا ۱۰ روز با نامزدم قعر بودم حتی گوشیممم بهم نمی‌دادن ۱۰ روز گوشی نداشتم ..همه چی درست میشه عزیزم غصه نخور♥️

ی گاز دوشعله یکم مایحتاج خونه از جاهاازت بردار ببر بشین تو خونه ات زندگی تو بکن  بزار همسرت بی ...

اگ این طور ک نیک باشه تا ۲ ماه عروسی و میگیره انقد پرو تشریف دارن این کارو بکنم عروسی نمیگرن این همه سال هم صبر کردم هیچ میشه دقیقا میشه همون چیزی ک مامانش میخاد واس دخترش بهترین هارو میخاست ب پسرش میگه دست زنت بگیر برو مشهد ۱ سال بود نامزد بودم دستم گرفته بردع تو یه زیرزمین همسایه ک ن آشپزخونه داره ن اتاق میگه فعلا بیاین اینجا زندگی کنین منم گفتم خداوکیلی از دلت میاد دخترت تو همیچین جای زندگی کنه فک کن منم دخترت

2706