2733
2739
عنوان

آبروی بچم رفت

471 بازدید | 36 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه سایز بچه شش ساله پوشک داریم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738

چه اشکالی داره منم شب ادراری داشتم تا هشت سالگی 

ولی خیلی کم مثلا هر سه چهار ماه ی بار 

پوشش نکن بزار عادت کنه ک باید بره دستشویی اشتباه کردی بچه رو تو اون سنی ک باید از پوشک بگیری باید بگیری ک براش مشکل پیش نیاد 

به نظرم کلا نباید پوشکش کنی

شبا آلارم بذار ببرش دسشویی تا یاد بگیره کم کم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اخی🥲🥲

چیزی نیست که 

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

بگو مایعات زیاد خورده بود بازی هم کرده بود خیلی خسته بود ترسیدم یبار شاید بیدار نشه تشک شما رو خیس کنه 

یجور بگو که محض اطمینان بود نه اینکه همیشه پیش میاد

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2706