2737
2739
عنوان

آبروی بچم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 36 پست

نه بابا خورد شدن نیس که برا خیلیا پیش میاد شاید فک کرده که شما خودتون از پوشک نمیگیرنش ولی ببرینش پیش دکتر سنش دیکه برا پوشک زیاده فردا روز بره مدرسه مسخرش میکنن بیشتر خورد میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه باید خیلی بیشعور باشن همچین چیزی بگن….ولی به ری اکشنشون نمیاد همچین آدمی باشن …اگه اینجوری بودن همون موقع یچیزی میگفتن به تمسخر

اصلا مسخره کردن نداره که شب ادراری خیلی وقتا پیش میاد ایشون که بچست گاهی برای خودمونم پیش میاد والا🥲😂

عزیز ناراحت نباش 

خ مسئله عادی هست بچه های عموی منم اینطوربودن هیچ وقت مسخرشون نکرد کسی مگه چیه یه نقص توی سیستم بدنه که بعد هادرست می شه 

اگرهم اونا حرفی بزنن ازبیشعوری و درک کم اوناست 

اتفاقا شما شخصیتتون نشون دادیدبی فکربتزی درنیاوردید وخونه مردم کثیف نکردید 

خواهشا زندگی به خودتون سخت نگیرید کاملا عادیه

2731

خب عجیب نیست ایشون تعجب کرده چون در این مورد آگاهی کافی نداشته، شما هم احساست به حق هست که نگران غرور دخترت هستی، میتونی خیلی عادی و با چهره خونسرد بگی گاهی اوقات این مشکل رو داره و تحت نظر دکتر هست و دکتر هم گفته بعضی از بچه ها این شرایط رو دارند و کمی بزرگتر بشه برطرف میشه و دیگه توضیح اضافه ندی 

بگو مایعات زیاد خورده بود بازی هم کرده بود خیلی خسته بود ترسیدم یبار شاید بیدار نشه تشک شما رو خیس ک ...

پیشنهاد خیلی خوبیه 

شاید تو جامعه ما قابل درک نباشه      من بودم اصلا  سرزنش نمی کردم دختر پسرخالم کلاس اول  همین و فقط خالم و ما میدونیم واصلا مشکلی نداریم   خونه ما مونده و گفتمش تو فکر نباش ی سفره یبار مصرف و بعدش ملافه میندازم رو تشک  و بعدم لباسشویی    

2740

دیگع پوشک نکن 

اون شب هم مرتب چک میکردی و یه چیز گرم میدادی بخوره و اب و غذاشو هوادار میبودی نهایتا ی کیسه زباله زیرش پهن میکردی محض احتیاط 

بنظرم نباید با دیگران مطرح میکردی

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

من مادربزرگم کلا تا نه سالگی هر بچه  ای میاد خونشون بزاش تشک مشمایی میزاره باید میگفتی بچست دیگه امروز آب و چایی و هندونه زیاد خورده بخاطر فرشاتون میگم وگرنه همچین چیزی پیش نیومده

من مادربزرگم کلا تا نه سالگی هر بچه  ای میاد خونشون بزاش تشک مشمایی میزاره باید میگفتی بچست دیگ ...

عه مادرجونم منم همینطور بود بنظرم خیلی هم کار معقولی بود

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

نگران نباش عزیزجان خوب میشه هیچ عیبی نداره اونا هم فکر خاصی نمیکنن این مشکل برای هر بچه ای میتونه پیش بیاد

من پسرعموم این جوری بود اون موقع ها که تازه رفت و امد و شب موندن هم زیاد بود تو فامیل ، عمه ها و زن عموها همه درک می کردن بحثی نبود، الانم ماشالله زن و بچه داره 

عه مادرجونم منم همینطور بود بنظرم خیلی هم کار معقولی بود

اره دقیقا من خودمم همینطورم میگفت من کمر ندارم فرش بشورم😂منم سه چهارتا دارم یه موقع میاد میندازم برای بچه ها هم خیال خودم راحته هم مادر بچه

2706