2737
2739
عنوان

امروز مهریمو گذاشتم اجرا دیگه هرچی میخواد بشه مهم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بمیرم درکت میکنم . از خدا بخوا کمکت کنه و هر چی خیره بهت بده ،اخر و عاقبتت بخیر کنه 

شوهر تو هم مث شوهر منه . بهونش هم گذاشتع ک بابات بهم گف  دیگ زنگ دختر من نزن پیامش نده 

مقصر بابات .

بهونه دسش شدع . 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
دعوا سر چی بوده خب؟؟؟

ببین یه شب دیر اومد خونه ازش پرسیدم کجا بودی نگفت من خیلی ناراحت شدم گفتم باید بریم مشاوره اونم عصبی شد زنگ زد به عمو و بابام و آبروریزی که دخترتون روانیه مشاوره میخاد و بعدش یک ماه تو خونه کلا بامن قهر بود اذیتم میکرد وسایل خونه رو دستکاری میکرد و یه شبم اومدم دیدم وسایلمو گذاشته تو حیاط طلاهامم برده منم ازش شکایت کردم اومد گفت تمیزکاری کردم و زنمو دوست دارم و پاشد رفت و منو بلاتکلیف گذاشته 

2740
بمیرم درکت میکنم . از خدا بخوا کمکت کنه و هر چی خیره بهت بده ،اخر و عاقبتت بخیر کنه  شوه ...

خدا نکنه عزیزم 

اینم سرنوشت تلخ من بوده از زمانی که عروسی کردم تا الان یه روز خوش نداشتم 

رفتم محضری که عقدکردیم ۵۰۰ دادم دفتر خونه که گذاشت اجرا و چندروز دیگه باید برم اداره ثبت تا اموالشو ...

وکیل چی گرفتی، چند دادی؟ 

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
وکیل چی گرفتی، چند دادی؟ 

نه هنوز وکیل نگرفتم البته صحبت کردم گفت برای مهریه ۱۰ تومن باید بدی 

اگه خواستم طلاق بگیرم و کارمون بدتر شد حتما وکیل میگیرم 

فعلا می‌خوام ببینم عکس العملش چیه

نه هنوز وکیل نگرفتم البته صحبت کردم گفت برای مهریه ۱۰ تومن باید بدی  اگه خواستم طلاق بگیرم و ک ...

ایشالله ک نزاره یه زندگی از هم بپاشه

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
خدا نکنه عزیزم  اینم سرنوشت تلخ من بوده از زمانی که عروسی کردم تا الان یه روز خوش نداشتم

اخی خدا لعنتشون کنه . چ سالی  عقد کردین؟

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
ببین یه شب دیر اومد خونه ازش پرسیدم کجا بودی نگفت من خیلی ناراحت شدم گفتم باید بریم مشاوره اونم عصبی ...

واییی 😐😐پس خوب کردی گذاشتی اجرا،سر اینکه بیرونت کرده از خونه هم میتونسی همون لحظه زنگ بزنی پلیس،یعنی لحظه ای که از خونه انداختت بیرون میان و پدرشو در میارن،میتونی ازین لحاظم اقدام کنی،

2706