2733
2739
عنوان

امروز مهریمو گذاشتم اجرا دیگه هرچی میخواد بشه مهم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1484 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسال پیش

م ۱۴۰۱ بود . کاش عروسی نمیکردین .

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2731
آره ای کاش اصلا هیچ وقت نمی اومد خواستگاری

اوهوم منم میگم کاش قلم پاش میشکست .دردامون مشترک . از بی غیرتی شوهرامون دلمون تیک تیکس

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
تو به کجا رسیدین؟ آشتی کردین؟ دادگاه رفتی 

ما هیچی . کاری نکردیم .

دیشب پیام دادم تکلیف مشخص کن اگ مردی .

گف من زنم طلاق نمیدم . تو شراکتم رو خراب کردی . بیکارم  پول ندارم عروسی بگیرم . باباتم گف زنگ و پیام نده بع دختر من . منم کاری ندارم. برو به بابات بگو چرا اینا رو گف

2740
میخوای اشتی کنی مگه؟اگه میخواسی اشتی کنی زودتر میگفتی یه راه دیگه میزاشتیم جلو پاتتتت

چی مثلا

نه هنوز وکیل نگرفتم البته صحبت کردم گفت برای مهریه ۱۰ تومن باید بدی  اگه خواستم طلاق بگیرم و ک ...

راستی اگ یکی تو استان مختلف عقد کنن 

برا محضررفتن و کاغذ طلاق گرفتن هم ک بعد بیارن اون یکی استان بزارن اجرا باید 500 بدن؟؟ 

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽

ینی اگه بزور بخواد بمونی مرد خوبیه دیگه؟ 

شوهر من بزور نگهم داشت و همزمان با یه خانم در ارتباط بود... میخوام چکار خواستن اش رو؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

مهریه ات چقدره ؟ طلاهاتو بهت داد؟

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2706