2733
2739

نمی‌خواستم به اینجا برسه چون هیچی تو زندگیمون کم نداشتیم من هیچی براش کم نذاشتم خونوادمم همینطور ولی اون زد زیر دلش 

یک ماهه نه زنگی نه حرفی نه پیامی فقط پروفایل می‌زاره و تیکه میندازه 

به این نتیجه رسیدم مرد زندگی نبود و نیست

مرد زندگی نمیزارع زندگیش سر هیچ و پوچ نابود بشه نمیزاره تازه عروسش آواره بشه

لعنت به هرچی مرد نامرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سر هیچ و پوچ  هرچقدر فکر میکنم ببینم مشکل چیه میبینم نبود مشکل  ولی فقط می‌دونم مرد زندگ ...

شما از خونه قهر‌کردی؟

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2740

چی بگم گلم 

فقط میدونم تو دعواهای اوایل ازدواج وجود ی بزرگتر عاقل و با شعور و بی طرف  میتونه تا حد خیلی زیادی از اختلافات و کشمکش ها و طلاق ها جلوگیری کنه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
چی بگم گلم  فقط میدونم تو دعواهای اوایل ازدواج وجود ی بزرگتر عاقل و با شعور و بی طرف  میت ...

خیلی ها خواستن کمک کنن پدربزرگ که نزدیک ۷۰دسالشه باهاش حرف زد گفت تو پیرمرد خرفت حرف نزن تو چیزی حالیت نیست 

مشکل این جاست که هیچکسو جز خودش قبول نداره

2706