2737
2734

و بچم دختر باشه نفری یه صلوات بفرستید دیگه این ماه باردار باشم خسته شدم از انتظار 

الهی خدا هر چی میخواین بهتون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم سوره مریم زیاد بخون

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2728
2740

ببین تجربه منه هروقت تونستی بیخیال این قضیه بشی که ‌بچه داربشی یا نه . این قضیه اونوقته که واست اتفاق میافته .

من امتحان کردم و نتیجه گرفتم . همه چیو واگذار کن بخدا . 

درضمن پیاده روی روزانه اصلا و ابدا یادت نره روزی حداقل یک ربع تا نیم ساعت . سعی کن بدنت و خسته کنی و بعد استراحت کنی . 

فکرکردن به قضیه باردارشدنت بهت استرس وارد میکنه و این قضیه جلوی بارداریتو میگیره .

امتحان کن شاید توهم عین من نتیجه گرفتی .

خدا جونم                                                           دمت گرم   
سلام عزیزم برای دختر دار شدن بخونم؟ 

برای بجه دار شدن

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2706