2737
2734
عنوان

عروسی خواهر شوهرم رفتم آرایشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 4368 بازدید | 146 پست

غصه نخور عزیزم اتفاقیه که افتاده 

طبق تجربه میگم برای سری ها بعد هروقت دوباره خواستی بری عکس از مدل مدنظرت داشته باش و بهش نشون بده بعدم یه آینه بگیر دستت اصلا رودرواسی نداشته باش... 

اون همه پول میدی باید مدلی که دوست داری رو کار کنن. 

درنهایت یادت نره حتما اول کاری با خنده و شوخی بگو اگه این مدلی که میخوام نشه واقعا هزارتومن پول نمیدم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
نه اصلا من همیشه راضی بودم به جز ۱/۲ بار

والا من هر عروسی رفتم اطرافیان که رفتن ارایشگاه میبینم صورت خسته است چون بهترین کرم پودر هم بزنی پوست بعد از یکی دو‌ساعت خسته میشه انگار سن رفته بالاتر 

تقریبا به خاطر همینه ده ساله برای هیچ عروسی حتی عقد برادرم نرفتم میکاپ تو ارایشگاه کنم من حتی کرم پودر لانکوم  از خود پاریس خریدم همینجوری بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکسو دیدی ایلدا؟

نه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738

ببین آرایشت ملایم و خوب بود انتظار آرایش جیغ داشتم 

خودت این دوتا عکس رو مقایسه کن به نظرت با آرایش چشمات ریزتر نشده ؟

من تو صورت همه دقت کردم با مژه اکستنشن و کاشت چشماشون ریزتر شده برلی همین خودم مژه نمیزارم هیچ وقت 

تو عروسیم برام مژه گذاشته بود الان میگم برگردم عقب حتی عروسیم هم فقط ریمل میزنم

معمولیه کارش عالی نبوده 

اما زشتم نشدی خوبه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من اصلاً بلد نیستم. رفتم که در حد کرم و رژ و خط چشم آرایش کنم.که فقط مرتب باشه چهره ام. اصلاً قصدم ...

منم بلد نیستم، عروسی فامیل شوهرم دعوت شدیم فقط ریمل تینت و یه ب ب کرم زدم و رفتم خداییش از همه خوشگلتر بودم به نظرم که بعدش خبرش رسید همه به به و چه چه کرده بودن زن فلانی چقدر خوشگله حالام تجربه شد واسه دفعه های بعدی

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2706