2733
2734
عنوان

عروسی خواهر شوهرم رفتم آرایشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 4395 بازدید | 146 پست
عکسو دیدی ایلدا؟

الان دیدم 

اونطور که فکر میکنی بد نشده واقعا 

ولی خب میتونست بهترم باشه ابرو هارو هاشور میزد مژه ها هم دونه ای میبود که جلوه میداشت صورت رو هم اصلا کانتور نکرده. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره. و خودمم همین فکر رو دارم. بدون آرایش قشنگ ترم

من ندیدمت اسی

نه لباست نه ارایشت

بازم میزاری

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

اما درکل شما که انقدر زیبایی 🥰 اگر همونطوری میرفتی هم عالی بودی چه برسه که میکاپم داشتی. 

غصه نخور عزیزم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731

من تو مراسم عقدیم اینجوری شدم

تو فک کن بهش گفته بودم فر بسته باز حتی وز موهامو نگرفته بود 

یه رژ بد رنگ زده بود 

اصن یه وضعی😑

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

من واسه عروسی دختر عمه شوهرم مثلا رفتم بهترین آرایشگاه شهرمون

موهام شده بود عین خواهران تناردیه توی انیمیشن سیندرلا

مژه مصنوعیم چَپَکی شده بود 🤪

کرم پودر روی صورتم ماسیده بود

توی مجلس کارد میزدن خونم در نمیومد

ابرو حیثیت برام نمونده بود

برام درس شد آرایشگاه نرم 

هر ماه با پس اندازم یکی دوتا تیکه لوازم آرایشی خوب گرفتم من بعد خودم خودمو آرایش میکنم

ساده و شیک 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
ببین آرایشت ملایم و خوب بود انتظار آرایش جیغ داشتم  خودت این دوتا عکس رو مقایسه کن به نظرت با ...

احسنت اکستنشن و‌مژه چشما ریز میشه،واسه همین هیچوقت اینکارو نمیکنم 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2738
من واسه عروسی دختر عمه شوهرم مثلا رفتم بهترین آرایشگاه شهرمون موهام شده بود عین خواهران تناردیه توی ...

میدونی سالن دارا حجم زیادی کرمپودر میزنن برا همین میماسه

من میرم کلاس خودارایی

انقد زیاد میزنه که خط خنده چین میخوره

توخونه خودم ارایش کنم کم میزنم که اونطوری افتضاح نشه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
منم باید همین کارو می کردم 

حالا عروسی های بعدی ساده برو اینم گذشت موردی نداره بیخیال فک و‌ فامیل خواهر شوهرت بدون آرایش میبینت غصه نخور

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

خیلی خوبی که.

آرایشت هم اصلا سنگین نیست.

چون اهل آرایش نیستی به نظر خودت و بقیه یه جوری اومده وگرنه من که بار اول دارم میبینمت خیلی هم خوب و زیبایی.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2706