2733
2734

تو بارداری های قبلی م که هردو پسر بودن هوس آش رشته و بستنی لیوانی گوجه سبز که گریه میکردم بخاطرش ضربان قلب اولی ۱۵۳دومی ۱۳۵ توی ۸هفته زرنگ بودم است وایتکس و جوش شیرین گرفتم کف کردن بچه ها هم طرف چپ بودن

ولی سر این یکی از مرغ متنفرم از صبح تا ظهر به هرچی فکر میکنم بخورم حالت تهوع میگیرم تو خودم 

هوس ماکارونی کردم و رانی زیاد میخورم و قره قوروت 

ضربان قلبش تو ۸هفته۱۷۸ بچه خودم حس میکنم طرف راسته،تست وایتکس و جوش شیرین کف کردن کلم قرمز 

(قرمز شد)تست حلقه و نخ گرد چرخید زیاد میخوابم جون خونه تمیز کردن هم ندارم الان ۱۱هفتمه 

نظرتون جنسیت چیه

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه

هفته دیگه معلوم میشه دیگه

من سر دخترم چیزای شیرین دوست داشتم

سر پسرم ترش

حالت تهوع دخترم زیاد بود تا اخر هشت ماه که دنیا اومد داشتم

ولی حالت تهوع پسرم کمتر بود تا اخر چهار ماه رفع شد

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
2740

من هردو پسرن از لحاظ ویار یکی هردو چیزای ترش و از مرغ بدم میومد ولی سر بچه دومم خیلی خیلی اذیت شدم و حالت تهوع داشتم 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
مبارکه هفته دیگه معلوم میشه دیگه من سر دخترم چیزای شیرین دوست داشتم سر پسرم ترش حالت تهوع دخترم ...

من سر هرسه تا بالا نیاوردم 

ولی تو خودم حالم بد میشه

چه جالب منم بچه سوم بار دارم دو پسر دارم و خیلی حالم بد تهوع دارم بیشتر ترشیجات دلم می طلبه انگار حا ...

😁مبارکه گلم من اصلا بالا نمیارم سر هرسه تا 

ولی تو خودم حالم بد میشه اشتهام کمه 

چند هفته ای

من هردو پسرن از لحاظ ویار یکی هردو چیزای ترش و از مرغ بدم میومد ولی سر بچه دومم خیلی خیلی اذیت شدم و ...

منم تو قبلی ها اتفاقا از مرغ خیلی خوشم میومد الان از تخم مرغ که قبلاً روزی ۳تا تنها می‌خوردم حالم بد میشه یکی هم مرغ

2706