2733
2734
عنوان

مادرشوهرم با کاراش خجالت زده ام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 63 پست
اووووووووف این دیگه کیه😡😡😡 از بس با ننش چرخیده خاله زنک شده چه جورم  فقط خدا کمکت کنه عزیزم ...

اره بخدا حق میگی نه ندارم بچه من میترسم بچه دار بشم از این آدم از الان میگه بچه رو جوری که خودم میگم بار میارم و نمیتونه فلان کاررو بکنه و میترسم که بچه بیارم با این طرز فکرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هر چند پشتم نیست ولی کاش این کاررو میکردم یا زنگ میزدم کلانتری

کلانتری خطریه اینا که میبینم اونوقت تا طلاقت ندن ولکن نیستن شوهرتم که هیچی ننه سلیطش میافته دنبال اینکه طلاقت بده 

2731
چشم عزیزم امیدوارم رو این اثر کنه تا الان هر چی پول بوده دادم به روانشناس دریغ از یه زره اثر بزاره ر ...

اینم کانالش

https://eitaa.com/hamsare_khoob

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اره بخدا حق میگی نه ندارم بچه من میترسم بچه دار بشم از این آدم از الان میگه بچه رو جوری که خودم میگم ...

دمت گرم پس فعلا بچه دارنشو در این مورد اصلا به حرف هیچ کس گوش نده که بگن بچه بیاری درست میشه که اشتباه هستش درست که هیچ گوه تر هم میشن ی جاهایی با بچه 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
دمت گرم پس فعلا بچه دارنشو در این مورد اصلا به حرف هیچ کس گوش نده که بگن بچه بیاری درست میشه که اشتب ...

فداتشم ریحان جان اره واقعا حرفتو کاملا قبول دارم این آدم و خانوادش کلا نرمال نیستن

2738

هیچی محل نده هرجام گفت نرو منم دوشال این داستان داشتم تا اخر شوهرم متوجه شد که وقتی دعوتمون نکردن نباید بریم دلیل نمیشه هرجا میره و هرکی میاد مارو ریسه کنه دنبال خودش منم اوایل از ترس کتک کاری و دعوا سکوت میکردم بعد یه بار گفتم ماکه کتک کاری میکنیم لااقل رو حرفم وایستم نرم بعد اونم با منطق شوهرم قانع کردم یکمم همسن و سالامون شوهرم دید دیگه خودش فهمید کار ننش زشته

هیچی محل نده هرجام گفت نرو منم دوشال این داستان داشتم تا اخر شوهرم متوجه شد که وقتی دعوتمون نکردن نب ...

آخه دعوتمونم میکنن فاملاش ولی من دلم نمی‌خواد هر جا ننش می‌ره مارو هم بگن مگه زندگی جدا تشکیل ندادیم این چه روال مسخره ای هست که برای ما درست کردن

آخه دعوتمونم میکنن فاملاش ولی من دلم نمی‌خواد هر جا ننش می‌ره مارو هم بگن مگه زندگی جدا تشکیل ندادیم ...

اره میفهمم چی میگی ببین من مثلا بعضیا هم به مادرشوهرم زنگ میزدن هم به ما میگفتم اوکی ولی بعضی جاها چون پدرشوهرم با مادرشوهزم هیجا نمیره اونم خسیسه میخواست کرایه اسنپ نده میگفا فلانی شمارم دعوت کرده یا زشته ابروم میره شما نیاین اخریه بار حرصم گرفت گفتم ما نیایم زشته شوهرت نمیاد زشت نیست به خدا مریض بودم گیر میداد فلانی مرده بریم بهشت زهرا زشته بعد انقد بیشعور داییم مرد یه تسلیت بهم نگفت

مشکل اینجاست که شوهرش همکاری نمیکنه باهاش خدارو شکر  که تو شوهرت شد همراهت عزیزم 

خدارو شکر که شوهرت زود فهمید زندگی خودش مهم تره از ننشه 

انشالله برای فاطیما جون هم سر به راه بشه و شوهرش دل به دلش بده مشکلش حل بشه 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
اره میفهمم چی میگی ببین من مثلا بعضیا هم به مادرشوهرم زنگ میزدن هم به ما میگفتم اوکی ولی بعضی جاها چ ...

اره بخدا همین که فقط خودشونو و فامیلای خودشونو در نظر میگرن و همون اندازه برای فامیلای خودمون ارزش قاعل نمیشن ناراحت کننده هست

اره بخدا همین که فقط خودشونو و فامیلای خودشونو در نظر میگرن و همون اندازه برای فامیلای خودمون ارزش ق ...

دقیقا منم از همین ناراحت میشم فکر کن خودش باید دم به دیقه باید پسرش ببینه ولی من سه ماهیه دفعه میرم خونه مامانم انقد ادا اصول درمیاره هی زنگ میزنه به شوهرم برو خونه عمت

2706