2737
2734
عنوان

مادرشوهرم با کاراش خجالت زده ام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 63 پست
آنقدر سیاست داره این زن و مرموزه  اول جایی میخواد بره به شوهرم میگه و بعد شوهرم میاد به من میگه ...

ببین دوستمو گفتم قاطعانه حرف میزنه. 

اگر ایشون بود با خوشی و قاطعیت به خود مادره میگفت مادرجون لطفا قبل اینکه جایی بریم باخودم هماهنگ کنید. 

من اینجوری راحت ترم. مادوتا باهمدیگه هماهنگ باشیم خیلی بهتره. 

بعد بامادرشوهرشم ارتباط خوبی داره ها. چون حفظ حریم داره، محبت داره،  به وقتش حرفشو میگه و اذیت هم نمیشه. 

یه جورایی بهش بفهمون این هماهنگیا زنونه هستش.  

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا باید عضو بشم

کانال ایتا داره

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

خدا لعنتش کنه زنیکه رو تو هم با خانواده ی اون سرسنگین باش رسمی برخورد کن البته خدا لعنت کنه مادرشوهرتو که این چنین بچه ای تربیت کرد من بودم  میگفتم بزار زنک خودشو بزنه به غش منم خواهرشوهرا اومدن زنگ میزدم به شوهرم بیا که دارن خواهرات منو میکشن گریه و زاری پیاز داغشم زیاد میکردم

2731
یه دو سه بار هم همین ترفند مریضی رو رفتم 🤣 به جای اینکه بگه اره زنم مریضه و حق با کنه اومد بالا سرم ...

جناب چندسالشونه؟! 🫣😑

خدایا پسران سرزمینم را اول به بلوع عقلی و عاطفی و اجتماعی برسان و بعد از آن مزدوج شان کن. 

آمین یا رب العالمین. 

خدا لعنتش کنه زنیکه رو تو هم با خانواده ی اون سرسنگین باش رسمی برخورد کن البته خدا لعنت کنه مادرشوهر ...

همین بخدا گفتم اولش زنگ بزنم بگم بیا خواهران رو تحویل بگیر دوباره گفتم این که پشت من نیست و طرف اوناست

2738
خواهر مشکل اینه حرف نمی‌فهمه این آدم نه این همه خانوادش و بچه هاشو هم همینن

میدونی  مشکل اصلی شوهرته اون باید طرف تورو بگیره و نمیگیره اگن سیاست نداره، راحت میتونه با سیاست طرف حقو بویره، یا رابطتتونو بهتر کنه

همین بخدا گفتم اولش زنگ بزنم بگم بیا خواهران رو تحویل بگیر دوباره گفتم این که پشت من نیست و طرف اونا ...

خب اون موقع که جیغ جیغ میکنن قشنگ جلو در برو زنگ بزن بهش گریه و زاری که دارن درو میشکنن

یه دو سه بار هم همین ترفند مریضی رو رفتم 🤣 به جای اینکه بگه اره زنم مریضه و حق با کنه اومد بالا سرم ...

اووووووووف این دیگه کیه😡😡😡 از بس با ننش چرخیده خاله زنک شده چه جورم 

فقط خدا کمکت کنه عزیزم 🙏🙏

ولی با فک و فامیلاش زیاد صمیمی نشو خودتو بگیر واسشون دیگه نمیتونن بگن که چرا باهاشون صمیمی نیستی بگو دوست ندارم 

نقطه ضعفا رو فهمیده دقیقا دست میزاره روش خیلی آدم ضعیفیه که از نقطه ضعفا استفاده می‌کنه 

بچه هم داری اگه داری به روش خودت تربیتش کن 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
الهی آمین😁🤲31سالشه

کلاسا رو شرکت کن و کمکش کن یه خرده بزرگ بشه😑🫣

2706