2752
2734
عنوان

مادرشوهرم با کاراش خجالت زده ام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 63 پست

ی خانم بود ۶۰ سال با مادر شوهرش زندگی کرد خودش عروس و داماد داشت هنوز با اون زندگی می‌کرد چند سال پیش قبل مادرشوهرش فوت شد خیلی دلم براش سوخت اونو دیدم دیگه دلم نمیاد به کسی بگم صبر کن تحمل کن 

تنها راهش سلیطه بودنه وقتی پسرش نیست جوری سلیطه شو که بگرخه اگه رفت تعریفم کرد بکنه بزن به مظلوم نما ...

نه سلیطه بودن وجه خودشو خراب میکنه. 

من یه دوستی دارم خیلی قاطعانه همراه بااحترام حرفشو به مادرشوهرش میزنه و دهنشو میبنده قشنگ😶😂

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تنها راهش سلیطه بودنه وقتی پسرش نیست جوری سلیطه شو که بگرخه اگه رفت تعریفم کرد بکنه بزن به مظلوم نما ...

یبار شوهرم نبود همین کاررو کردم زنگ زد دختراش اومدن جلو در خونه من جیغ و داد که در رو باز کن و میخواستم منو بزنن منم در رو قفل کردم و بیرون نیومدم شوهرم که اومد مادرشوهرم  خودشو زد موش مردگی و گریه و غش بعد من هر چی گریه میکردم که بهم حرف بدی زده شوهرم حرف منو باور نمی‌کرد و حرف اونو باور میکرد 

ی خانم بود ۶۰ سال با مادر شوهرش زندگی کرد خودش عروس و داماد داشت هنوز با اون زندگی می‌کرد چند سال پی ...

همین واقعا بعضی وقتا میگم جمع کنم مادر و پسر رو بزارم ور دل هم برم والا درسته پشتوانه و کسی رو ندارم ولی نمیشه روال زندگی من که همش آشوب و دعوا و بحث خسته شدم

2731

اگر میتونین از اونجا برین

من چهار سال زندگی کردم با خانواده شوهر ،اونم توقع داشت باهاش برم ولی من نمی‌خواستم ،واضح میگفتم نه ،خودمو مشغول میکردم و.. ولی فایده ای نداشت ،مقلا میگن واجب نیس این کارو نکن و ببا با من ،یا برو با مادرم

دیگه اینقدر گفتم نه و دعوا شد که دیگه خود مادر شوهرم خسته شد البته من یکم کوتاه اومدم  وبعضی جاها. رو باهاش میرفتم ولی مثل قبل نبود چون میدونست من نمیرم ولی کلا اینا تمومی نداشت تا اینکه از اونجا اومدیم بیرون

روزای سختی بود واقعا،باید شوهرت کنارت باشه ،از خدا بخواه کمکت کنه ،همیشه بعد نماز دعا کن برای زندگیت برای اینکه از دست مادر شوهرت نجاتت بده ،من فقط خدا نجاتم داد وگرنه که اوایل  شبیه شوهر تو بود

آره این دوستمون قشنگ گفت یه کاری برا خودت بکن مثلاً گل دوری و ... المی بگو وقت ندارم من یه بار مادر ...

این زیر بار اینا نمیره و تا دقیقه آخر میگم کار دارم مادر و پسر وایمیستم بالا سر من هی چرت و پرت گفتن که من برم باهاشون آخرم بگم نه میرن و در رو شوهرم جوری میکوبه از ریشه میخواد دربیاد

والا بخدا همش جنگ و پدعوا راه میندازن من این وسط باید هی اعصاب و روح و روانم بهم بریزه

بی توجهی کن . حرفی نزن . اومد دنبالت گفت بیا بریم در رو باز نکن .  یا بگو نمیام و بعددر رو ببند . وقتی شوهرت اومد خونهدعواراه انداخت که چرا نرفتی سریعیه بالشت و پتو بگیر خودتو بنداز به غش و ضعف بگو حالم خوش نبود . دفعه دوم اگه اینکار رو کرد و دوباره اومد دنبالت بگو شام درست نکردم میخوام شام درست کنم .

بعد اگه خیلی اصرار کرد و رفتی بیرون . موقع برگشت وقتی اومدی خونه شام درست نکن . شوهرت گفت چرا شام درست نکردی بگو با مادرت رفتیم خونه فلانی دیگه وقت نشد . یه تخم مرغ درست کن بخوره .وقتی یکی دوبار شام و ناهار نخوره خودش خسته میشه و کلافه میشه دیگه نمیزاره بری . 

اگه گفت چرا از قبل درست نکردی بگو منکه نیدونستم مادرت میاد دنبالم  مادرت یهو اومد گفت بریم بیرون . منم هرچی گفتم شوهرم شب میاد شام میخواد خستس . گوش نکرد و اصرار کرد .

ویادت باشه اصلا پشت مادر شوهرت یا پشت فامیلای شوهرت پیش شوهرت بد نگو . چون اونوقت از چشم شوهرت میوفتی و الکی دعوا میشه بینتون . 

فقط اگه ناراحت شدی از رفتارشون خودتو بزن به ناراحتی و برو تو خودت و مظلوم نمایی کن . 

وقتی فامیلات دعوتش نکردن . و ناراحت شد و بهش برخورد . تو توجه نکن چون بعضیا همین مدلین

یبار شوهرم نبود همین کاررو کردم زنگ زد دختراش اومدن جلو در خونه من جیغ و داد که در رو باز کن و میخوا ...

ببین شوهرت چندین سال تحت تربیت اونا بوده یه شبه معجزه نمیشه که بیاد حق رو بهت بده. 

باید صبوری کنی و سیاست به خرج بدی و مدیریت کنی. 

خیلی باید هواشو داشته باشی، اقتدارشو حفظ کنی،  موقع کادو خریدن و خوشحال کردنت ری اکشن مثبت داشته باشی، حرفشو به دیگران نگی،  رازدارش باشی،  و...... 

تا تورو بهتر بشناسه و بیاد سمتت. 

و اصلا بد خانوادش رو بهش نگو. 

کنارشون باش و مهربونی کن. 

بذار ببینه و بفهمه تو بااونا مشکلی نداری. 

گاردی نداری. 

اینجوری از دلخوری هات بگی با راهش و به وقتش،  حمایتت میکنه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اگر میتونین از اونجا برین من چهار سال زندگی کردم با خانواده شوهر ،اونم توقع داشت باهاش برم ولی من ن ...

شوهرم هر وقت اسم خونه جدا میزنم میگه تو رو طلاق میدم چیزه که زیاده زن و من نمیتونم از مادرم جدا بشم و مادر و پسر با هم همدست میشن فقط علیه من و همیشه جنگ اعصاب دارم

آخه شوهرم هر جور با خانوادش بکنم با خانواده من و خودم می‌کنه و قهر و بی محلی و بی تفاوتی انگار وجود ...

ای وای پس شوهرتون رو قانع کنید که مثلاً من ی روزهایی اصلا حوصله ندارم اصلا مریضم نمی‌خوام برم با زبون نرم ازش بخواه که نری با این حساب اگه برخورد نکنید کلاس های آموزشی هم بخوای بری این ها میگن حالا امروز رو نرو چیزی نمیشه که 🤔

یا تو مهمونی ها که شوهرت نیست خودتو بزن به مریضی و به صاحب مهمونی بگو که من حال ندارم و ببخشید ولی مجبور شدم اومدم 

برو تو اتاق خوابشون خودتو بزن به مریضی بخواب دستشون میاد به شوهرتم اومدی حرفی شد بگو من سرم درد میکرد ولی به خاطر تو مجبورم رفتم مهمونیشون منت هم بزار رو سرش 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
شوهرم هر وقت اسم خونه جدا میزنم میگه تو رو طلاق میدم چیزه که زیاده زن و من نمیتونم از مادرم جدا بشم ...

بابا بیا برو کلاس های خانم کشوری رو ثبت نام کن،  خودتو زندگیتو نجات بده. 

اونقدر نکات خوب میگه،  قشنگ زندگیت متحول میشه.  فقط نیازمند زمانه تا تکنیک هاش رو تو زندگیت پیاده کنی.  

بی توجهی کن . حرفی نزن . اومد دنبالت گفت بیا بریم در رو باز نکن .  یا بگو نمیام و بعددر رو ببند ...

آنقدر سیاست داره این زن و مرموزه  اول جایی میخواد بره به شوهرم میگه و بعد شوهرم میاد به من میگه و از قبل همه چی رو با تلفن به شوهرم خبر میده دو سه بار گفتم جایی میخواد بره و به منم میگه بیا چرا به تو میگه زنت بیاد به خودم بگه و لزومی ندارد از قبل همه چی رو به تو میگه و ولی زیر بار نمیرن

ای وای پس شوهرتون رو قانع کنید که مثلاً من ی روزهایی اصلا حوصله ندارم اصلا مریضم نمی‌خوام برم با زبو ...

یه دو سه بار هم همین ترفند مریضی رو رفتم 🤣 به جای اینکه بگه اره زنم مریضه و حق با کنه اومد بالا سرم گفت تو چرا هر وقت خونه فامیلای من میای خودتو میزنی و مهمونی رو خراب میکنی به مریضی و بزار بریم این دفعه خونه فامیلات چنان جبران کنم

2706