2733
2734
عنوان

دارم جدا میشم😔

118 بازدید | 10 پست

همسرم دادخواست،داده ...

۶،سال با هر اخلاقش ساختم همه جور کنار اومدم هرجوری سعی کردم کنارش حالش خوب باشه...انقدر که زندگیم مهم بود... 

الان دیگه برام مهم نیست همسرم خودمم میخام جدا شم 

همه میگن جدا شو .. سعی کردم بپذیرم 

همسرم اومد خواستگاریم سنتی بود بابام میگفت بدخلاق و عصبی ولی خب همه چی جور شد 

میدونم انتخابم اشنباه بود ولی چرا من اخه این همه آدم خوشبخت شدن زندگی میکنن اصلا چرا انقدر شوهرم وحشی که حتی یه بار کنار نیومد

میخام ناراحت نشم بغض نکنم ولی نمیشه چرا سرنوشت با من اینکارو کرد میبینم اینستا،همه دارن بچه دار میشن میگم یعنی من چیم کم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفیق من ما آدم ها اومدیم امتحان بشیم الان تو تاپیک های قبلی نیگاه یکی بهش تجاوز ده یکی مادرش بزرگترین خیانت رو بهش کرده یکی پدرش بهش فحش داده یکی خواهرش باعث نابودی زندگیش شده یکی از فقر ونداری میناله یکی از بیماری وسرطان 

امتحان هرکدوم ما نسبت به توان خودمون میتونه سخت باشه ونمیشه بگیم اونی که خواهرش سرطان داره دردش از تو بیشتره ولی میتونم بهت بگم ازدواج یک مقطعی اززندگی است اگر خوب باشه خوبه اگر نباشه از زهر تلخ تره وقتی ۶سال باچنگ ودندون این زندگی رونگهداشتی یعنی ادم قوی بودی به خودت افتخار کن طلاقم گرفتی دنیا که به اخرنرسیده برای خودت کار پیداکن سرگرمی درست کن مگه ماچندسال زنده ایم؟ یاازدواج کن یا بچه بیار وبزرگ کن

رفیق من ما آدم ها اومدیم امتحان بشیم الان تو تاپیک های قبلی نیگاه یکی بهش تجاوز ده یکی مادرش بزرگتری ...

میدونم ولی الان با طلاقم همه چی زندگیم خورده،بهم

باور کن بعضی وقتا فکر میکنم اصلا صبح پاشدم از خاب چجور زندگی کنم زندگی کردن یادم رقته

میدونم ولی الان با طلاقم همه چی زندگیم خورده،بهم باور کن بعضی وقتا فکر میکنم اصلا صبح پاشدم از خاب ...

چندسالته؟ دانشگاه رفتی؟ سالی که بعد ۱۶ سال درس خوندن اول مهرخونه بودم خیلی سخت بود خیلی غصه خوردم میخواستم خودم رو بکشم دیوونه شدم اما گفتم حتما صلاح خدا چیز دیگریه ۶سال مهرخونه بودم الانم بیکارم و امسال ازدواج کردم بااینکه تو ازدواج کلی دقت کردم کلی روانشناس رفته بودم کلی کتاب خونده بودم اما ازدواجم اونجوری نشد دوست داشتم خودت رو پیداکن یک کاغذ بردار ببین اگر ده سال دیگه زنده باشی چه ارزوهایی داری دوست داری چه چیزهایی رو تجربه کنی لیستشون کن دوباره دانشگاه رو شروع کن دوباره ورزش رو شروع کن برای خودت اهنگ بزار لباس بخر گردش برو کتاب بخون گاهی وقتها تا دوشب فیلم ببین طهر تایک بخواب گاهی وقتها شیش بیدار شو برو کوهنوردی  مگه زندگی فقط شوهره

2738
چندسالته؟ دانشگاه رفتی؟ سالی که بعد ۱۶ سال درس خوندن اول مهرخونه بودم خیلی سخت بود خیلی غصه خوردم می ...

۳۰ سالمه آره رفتم 

انقدر حال روحیم بده نمیدونم خودمم چیکاد کنم 

هیچ جام کار نیست

۳۰ سالمه آره رفتم  انقدر حال روحیم بده نمیدونم خودمم چیکاد کنم  هیچ جام کار نیست

ازمون استخدامی هست شروع کن به خوندن قبول میشی سنتم خوبه .منم سی سالمه عزیزم هیچ ادمی نه خانواده نه همسر نه رفقا خوبی صد درصدی تورو نمیخوان مادرت میگه بچه منه باعث افتخارمنه همسرت میگه زن منه برادرت میگه خواهر منه همه برای منیت خودشونه تو خودت رو دوست داشته باش