2737
2739

من 5و 6 سالی با ی اقایی در ارتباط بودم این وسط هی قهر و اشتی و کات هم داشتیم ولی خب همو هم میخاستیم

خیلی با هم مچ بودیم و همه جا میرفتیم بعد منو ب خانوادش معرفی کرد اونا هم ااول اوکی بودنبعد نمیدونم کی رفته بود ب خواهراش گفته بود اینا همش تو پارتی و مهمونی هستن باهم و این دختر ب درد خانواده شما نمیخوره و کلا مخالف شدن. این اقا هم خیلی تلاش کرد ولی نشد منم همش فشار اوردم سرش و بحو میکردم و خوذم کات کردم الان بعد 2 سال افسردگی و داغونی باز خودم پیامش دادم اونم خیلی استقبال کردم و دلتنگم بوده ولی فکر کرده ازدواج کردم. دو شهر متفاوتیم. الان اومد شهر ما همو دیدیدم ولی هیچ حرفی در مورد ازدواجمون و اینا ک قراره چه کنیم اصلا نزد. در ضمن درگیر ی سری مشکلات خانوادگی و مالی هم شده ک داغونه

من الان چه کنم؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگم اشتباه کردی پیام دادی که فایده نداره

ولی دیگه ادامه نده به ضررته

مخصوصا الان که بی پولم شده دیگه هیچ رقمه نمیتونی روش حساب کنی و اینکه مطمئن باش اگه مشکلات مالی نداشت تو این دوسال ازدواج کرده بود 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
2731
بگم اشتباه کردی پیام دادی که فایده نداره ولی دیگه ادامه نده به ضررته مخصوصا الان که بی پولم شده دی ...

ازش پرسیدم اگه مشکلات نداشتی ازدواج کرده بودی گفت وقتی ادم یکی و از دست میدهدیگهیه جوری میشه زندگیش