2737
2739

شناسنامم دادم عکس دار کنن هنوز نیومده پنجشنبه هم کنکور دارم چیکار کنم کسی میدونه؟

به تاریخ عضویتم نگاه نکن از سال ۹۷ عضو بودم ولی هر سری ترکوندنم😐به شوق یه مقصد قشنگ😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم اون برگه ایی که بهت دادن برا عکس دار کردن کارت رو راه بندازه 

عه خب خوبه خدا کنم بشه

به تاریخ عضویتم نگاه نکن از سال ۹۷ عضو بودم ولی هر سری ترکوندنم😐به شوق یه مقصد قشنگ😍😍
2738

اگه برگه ای چیزی دادن بهت اونو بده . وگرنه اگه نداری فتوکپی شناسنامه ای چیزی. 

ترمیم معدل ثبت نام کردین؟ اگه امروز مثلا ثبت نام کنم کارت ورود به جلسه هم همین امروز بهم میدن؟ یا مثل کنکور چند روز مونده به امتحانات ترمیم معدل بهم میدن؟

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

از بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش بپرس

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
اگه شناسنامه عکس دار نداشته باشیم راه نمیدن؟

نمیدونم والا برای نهایی که باید عکس دار باشه من دیگه دادم که واسه کنکورم مشکلی نباشه ولی کلا شناسنامم نیومده 

2706