2737
2739
عنوان

بلاخره برگشتم سر خونه زندگیم

185 بازدید | 11 پست

تو تاپیک هام گفته بودم شوهرم میگفت حتمن طلاق و دیگه کم کم داشتم از زندگی متاهلی خداحافظی میکردم. 

ایراد بخوام بگم از شوهرم که یکی دوتا نیست ولی زندگیم و شوهرم و با همه عیبش دوست دارم ازیک طرف کسی تو خانوادم پشتم نیست این آخریا دیگه داشتن جوابم میکردن که یه جای پیدا کنم برم. آبجیم بهم گفت به خاطر تو عیدمون خراب شد تفریح نتونستیم بریم. از یه طرف شوهرم زیاد نمیشه روش حساب کنی هر آنی ممکنه بگه جداشیم

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 

بچه داری؟من بودم برنمیگشتم

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی امدم خونه بعد از پنجاه روز چون کارای خونه تکونی نکرده بودم شروع کردم به نظافت و شست و شو دست تنها با دست و پا پتو شستم خونه تمیز کردم حالا شوهرم میگفت چیکار مگه میکنی اینا کار نیست

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2731
بچه داری؟من بودم برنمیگشتم

نه متاسفانه چیکار کنم برنگردم کجا برم دختری که چندسال ازدواج میکنه خونه مادرش مثل مهمونه

الهی زندگیت هر لحظه بهتر از قبل بشه

مرسی عزیزم انشالله شما هم زندگیتون روز به روز بهتر بشه و به مراد دلتون برسین

نه متاسفانه چیکار کنم برنگردم کجا برم دختری که چندسال ازدواج میکنه خونه مادرش مثل مهمونه

بچه نداری راحتی

جدا شو برو خونه بگیر کار کن زحمت بکش 

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

دنبال بهتر کردن شرایط زندگیت باش. اینکه چجوری با شوهرت حرف بزنی که حرفت رو بهش حالی کنی. یه جور که اون هم بفهمه

2740
دنبال بهتر کردن شرایط زندگیت باش. اینکه چجوری با شوهرت حرف بزنی که حرفت رو بهش حالی کنی. یه جور که ا ...

همین کار و میکنم ولی شوهرم اصلا تو حالت نرمال نیست همشم قصدش اینه من و سرکوب کنه 😔😔

بچه نداری راحتی جدا شو برو خونه بگیر کار کن زحمت بکش 

خونه گرفتن پول می خواد وگرنه کار کردن که میرفتم سرکار خرجم درمیاوردم

خونه گرفتن پول می خواد وگرنه کار کردن که میرفتم سرکار خرجم درمیاوردم

مهریه ای طلایی پس انداری وامی....

مهریه ای طلایی پس انداری وامی....

مهریه دارم طلام در حد خونه گرفتن نیست