2733
2739
عنوان

همسرم میاد پیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 73 پست

اومدم بگم رژ قرمز فراموش نشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پررو نمیشن ؟؟

اگه شوهر خوبی باشه و خوبیارو ببینه که نه...من شوهرم هیچ وقت خوبیامو نمیبینه هیچ وقت بعد گفتم چرا جذب اون زنه شدی مگه چیا میگفت بهت گفت بهم احترام میزاشت میگفت شوهرم که از سرکار میاد بهترین غذا رو میپزم بهترین لباسو میپوشم و درد دل میکرد گفتم من این کارارو میکردم تو نمیدیدی

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2731
با زن شوهردار رابطه داشته؟

اره نه یکی ن دوتا نه سه تا

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
پررو نمیشن ؟؟

واقعا که هنورم هستن اینجور زنا ک. همش برا شوهز اخماشون تو همه و یکم نمیخندن چون میگن مرد پررو میشه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2738
خوش بحالت کار شوهرت اینجوریه من دوستدارم یکم دور باشیم از هم که دلامون تنگ شه

منی که ۴ماهه نمیزارم شوهرم بره سرکارش بخاطر اینکه دوس ندارم ازم دور باشه البته اینم بگم میتونه همون شعل رو تو شهر خودمون داشته باشه دلیل نداره دوری اما خودش اصرار داره بین شهری کار کنه

واقعا که هنورم هستن اینجور زنا ک. همش برا شوهز اخماشون تو همه و یکم نمیخندن چون میگن مرد پررو میشه

بله خواهر شوهر ۶۰ ساله من که ۳ ساله عروسی کرده بخاطر ترش روییش ۱۰ بار قهر اومده الانم قهره

2706