2737
2734

نرو پشیمون میشی

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزمزم یسری مشکلات و اتفاقای ناگوار داره اتفاق میوفته که هیچ کدوم اینا طبیعی نیست.

به نظر من نرو دنبال دعا نویس اگه فکر میکنی طلسم شدی و کسی برات دعا گرفته حرز امام جواد بگیر و توکل کن به خدا هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
به نظر من نرو دنبال دعا نویس اگه فکر میکنی طلسم شدی و کسی برات دعا گرفته حرز امام جواد بگیر و توکل ک ...

اینکه درسته ولی جای من نیستین شما.یسال و نیمه که داریم به مشکل میخوریم ولی همشو سپردیم دست خدا گفتیم خودت درستش کن کمک خواستم ولی هروز داره بدتر میشه.

دریغ از یه بازشدن مشکل یه حل شدنش.

هر روزی که داره میگذره تاثیراتش بدترمیشه.

اینکه درسته ولی جای من نیستین شما.یسال و نیمه که داریم به مشکل میخوریم ولی همشو سپردیم دست خدا گفتیم ...

نمیدونم برو مشاور خوب برو سراغ وکیل خوب نمیدونم مشکلت با کدوم حل میشه ولی سراغ دعانویس نرو من به شخصه معتقدم اینایی که دعا نویس به خونه زندگیشون راه پیداکرده خوشبخت نیستن و آرامش ندارن

2740
نمیدونم برو مشاور خوب برو سراغ وکیل خوب نمیدونم مشکلت با کدوم حل میشه ولی سراغ دعانویس نرو من به شخص ...

اخه این چیزایی که واسه من و خانواده ام داره اتفاق میوفته نه مشاور نه وکیل هیچ کدوم نمیتونن کاری انجام بدن.

هر راهی که بنظرم درست بود و انجام دادم اینی هم که الان دارم میگم دگ به جز این راهی نمونده واسم.

شهرستانهای نزدیکم باشه مشکلی نداره

عزیزم من واسه چله بری نتیجه نگرفتم بنظرم پولت حروم نکن.

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
اخه این چیزایی که واسه من و خانواده ام داره اتفاق میوفته نه مشاور نه وکیل هیچ کدوم نمیتونن کاری انجا ...

از کجا معلوم زندگیتون بعد دعا نویس به ارامش رسید من به شخصه معتقدم قدرت خدا بالاتر از همه قدرتهاست بازم مختارین

وآسه همینه که میگم کاربلد باشه چون واقعا شیاد و آدمای ناجور زیاد شده.

اره دقیقااگه نری بهتره اگرهم مجبورشدی بری حتما ی جای خداشناس ومطمئن برو،امیدوارم مشکلت حل بشه 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2706