2733
2739
عنوان

چقد طول کشید عشقتو فراموش کنی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 182 پست
به خودت زمان بده چیز آسونی نیست که بشه راحت ازش گذشت حق داری ناراحت بشی غصه بخوری ولی برا ی مدت بعد ...

دعام کن برگرده و مث قبل شه 😭 با اینک قبول کردم ک باید برم باید تمومش کنم اما ته دلم هنوز یه امیدی دارم 

میفهمم چی میگی، خیلی سخته این شرایط، انگار آدم داره خفه میشه انگار روح آدم داره از بدن جدا میشه مخصو ...

دلم می‌دونی چی میگ خواهری؟ میگ دور باش 

شاید برگشت 

شاید همه چی حل شد 

شاید مث قبلا شد 

من امید زندگیش بودم... ارزوش بودم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت نمیشه فراموش کرد

فقط تبدیل به یه چیز عادی میشه که گاهی ادم دلتنگ روزای خوبش میشه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃

فراموش نمیشه

کمرنگ میشه

زمان بده به خودت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

خب شاید حقیقتش اینه که بعد دوتا بچه هنوز تو یادمه🙃

ولی نه که دوسش داشته باشم و این حرفا

فقط فراموشش نکردم اون حرفایی که باهم میزدیم یادم میاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
همش دارم میسوزم چیشد همه چی خراب شد چیشد تغییر کرد  اون ک برا من نفسش میرف

عیب نداره کم کم عادی میشه عادت میکنی.تحمل کن ۹۰درصد ادما به عشقشون نمیرسن مجبورن فراموش کنن.همیشه داغش رو دلت میمونه ها ولی بلاخره کنارمیای انقدر مثل امروز گریه نمیکنی🫂صبور باش عزیزم دنیا که به اخر نرسیده🌹

خب شاید حقیقتش اینه که بعد دوتا بچه هنوز تو یادمه🙃 ولی نه که دوسش داشته باشم و این حرفا فقط فرامو ...

درستش همینه

هیچ وقت انسان نمیتونه عشقش رو فراموش کنه

فقط براش عادی میشه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
درستش همینه هیچ وقت انسان نمیتونه عشقش رو فراموش کنه فقط براش عادی میشه

دقیقا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
دقیقا

متاسفانه

دلم می‌دونی چی میگ خواهری؟ میگ دور باش  شاید برگشت  شاید همه چی حل شد  شاید مث قبل ...

اره زمان بده و خودت نرو دنبالش، گذر زمان همه چیزو برات روشن و حل میکنه فقط صبوری میطلبه

دلگیرم از این شهر سرد از کوچه های بی عبور...
بمیرم برا دلت 😭😭  دارم داغون میشم  بیمععرفتتتتت عشقت تو قلبم میمونههههه  ببار با ...

خدا نکنه.بیخیال الان به اون زمان میخندم.یه خنده تلخ....ولی خب ارزش داشت....می‌دونی آدم بزرگ میشه...دیگه از خواب خرگوشی میاد بیرون

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2706