2733
2734
عنوان

شوهرم رو خواهر شیش سالش خیلی حساسه

2063 بازدید | 60 پست

مامانش رفته مسافرت خیلی بیخیاله بچرو چندروزی گذاشته خونه ما 🙄🙄 

حالا دیشب بچه رو تخت خوابید به شوهرم گفتم تو رو تخت بخواب من رو تشک گفت نه تو پیشش بخواب بعد من خواب بودم اومدم دیدم یه بالشت گنده وسط من و خواهرش گذاشته😐 پتوهامون رو هم جداکرده یعنی یه پتو جدا برا اون گذاشته 

بعد یبار خواهرش ناراحت بود خواهرمو کشوند یه گوشه درگوشش یه چی می‌گفت خواهرشم می‌گفت نه قشنگ مشخص بود داشت می‌گفت زن داداش بات کاری کرده یا نه😐 کلا وقتی هم با بچه بازی میکنم همش نگاهم می‌کنه ببینه چیکار میکنم با بچه ،یبارم وسط دعوا یه لیوان از دستم شکست تو خونمون خواهرشم همیشه خونه ما بود شوهرم برگشت گفت اگه خورده شیشه می‌رفت پای بچه من تورو فلانت میکردم 

آنقدر که شوهرم این اداهارو در آورده از اون بچه متنفر شدم آخه من حتی با خواهرش تا حالا بد هم حرف نزدم 

ثوصیثه صوثیص

چه لوسه شوهرت 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گناه شوهرت رو پای بچه ننویس

مغز شوهرت تاب داره 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731

ما خودمون ذاتا با بچه ها خوبیم بعد این شوهرا برامون ادا میان 

شوهر منم انقد رو برادر زادش حساس بود ، همچین مالی هم نبود دیگه منم متنفر شدم ازش 

حالا خودم قبلا میاوردمش خونمون بازی کنهااا!

حموم میرفتیم کف می‌رفت تو چشمم ، چشمم می‌سوخت می‌گفت برادر زادم میدونه چشمشو باید ببنده تو نمیدونی؟

می‌گفت برادر زادم عزیز ترین وسیلتو بشکنه حق ناراحت شدن نداری حقیقتا من بچمم گوشیمو بشکنه ناراحت میشم 

چ توقعاتی دارن واقعا!!!!

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
2740

چندسالشه این آقای حساس

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706