2737
2739
عنوان

چقد طول کشید عشقتو فراموش کنی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 182 پست
فراموش نکردم 

آخ اخ نگو نگو نگو 

دارم خفه میشم دارم خفعههه میشممممم 

جای جای این خونه این گوشی بیرون خونه ی بقیه رفیقام وسایلام ماشینا همه چی همه چی همه چی منو یادش میندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد فوتش ۴ سال فراموش نمیشه فقط باهاش کنار میای و دیگه بهش حسی نداری 

اینکه رفته تا فوت کرده خیلی فرق داره 

کسیکه رفتی همیشه از این دلت میگیره که مال تو نشد ولی یکی دیگه کسی رو که آرزوی تو بود داره

ولی کسیکه فوت می‌کنه اقلا می‌دونی که دیگه کسی دیگه آرزوی تورو نگرفته 

الان عادیه اتفاقا عزاداری کن ولی تحمل نکن منم الانم مثل حالت توام ولی دارم تحمل میکنم

چیکار کنم خواهری چیکار کنم 😭😭😭😭 

مگ نمیگف تو آرزوی منی 😭 مگ نمیگف 

چرا عوض شد 

چرا تغییر کرد 

چرا دیگ مث قبل خواهان من نیس 

کجا رو اشتباه رفتم 

چیکار کردم 

:: یکی بش بگ دیوونه تو زندگیمییییی لعنتییییی 

نفسم داره بند میاد 😭

2728
نرف  کاری کرد من برم  عوض شد  دیگ مث قبل نشد  حالم خرابه  حالم خیلی خر ...

افرین به تو دختر شجاع کاش من این جراتو داشتم که ولش میکردم اما نکردم گفتم میمیرم بدون اون ولی نمردم تویه پله از اون موقع من جلوتری دختر به خودت افتخار کن ولی توقع نداشته باش چون خودت رابطه رو تموم کردی بتونی به راحتی فراموشش کنی بازم به خودت کمک کن مشاور برو و هر وقتم دلتنگش شدی توکاغذ حسات رو بنویس و در اخر هیچوقت یادت نره چرا و بخارچی رابطه رو تموم کردی کمکت میکنه 

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
[QUOTE=336054456]بمیرم برا دلت 😭😭  دارم داغون میشم  بیمععرفتتتتت عشقت تو قلبم میمونههههه ...

کاش بودی 😭 یه شونه می‌خوام برا گریهام کاش بودی یه بغل می‌خوام فقط زار بزنم 😭😭 

بی معرفت بی وجدان عاشقم کرد 

من این همه با کسای دیگ بودم در حد دوس داشتن بیمعرف عاشقم کرد 😭

2738
کاش بودی 😭 یه شونه می‌خوام برا گریهام کاش بودی یه بغل می‌خوام فقط زار بزنم 😭😭  بی معرفت بی ...

گریه کن عزیزم خودتو خالی کن ..می‌دونم چی میگی این راهرو رفتم میفهمتت ..حالت بده میخوایی گریه کنی کسی دورو برت نباشه دوس داری بهش پیام بدی بگی بدون اون می‌میری .اما بدون یه درصدم اون آقا لیاقت اشکاتو نداره ...چقد من تو سرو مغز خودم میزدم که فراموشش کنم مثل مرده ها شده بودم .ولی نگو خدا دوسم داشته و من فقط درگیر احساسات شده بودم .خدا یه نفر و سر راهم گذاشت هزار برابر بهتر ...لطفا توهم شک نکن بهش بلند شو به زندگیت ادامه بده دنبال هدفات برو .به موقع آدم مناسبش سر راهت میادقول شرف میدم بهت

شاید هیچ وقت قرار نیست فراموش بشن شایدم ی روز عشق دومی بیاد برات که اینو فراموش کنی غصه نخور خودتو ز ...

باورم نمیش اینقد تغییر کرده باورم نمیش باورم نمیش انگار همش کابوسه

2706