2737
2734
عنوان

چقد طول کشید عشقتو فراموش کنی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 182 پست
فراموش نکردم ولی خب قبول کردم که دوسم و نداره و بدرد زندگی نمیخوره همین فقط دنبال اینم یکی بیاد جاشو ...

منم قبول کردم دیگ دوسم ندارع 

دیگ عاشقم نیس 

دیگ الویت نیسم 

دیگ برام نمیمیره  

دیگ دلش تنگ نمیش 

دیگ برا یه لحظه دیدنم ب هر راهی نمیزنه 

آخ اخ خدا منم قبول کردم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

[QUOTE=336054456]بمیرم برا دلت 😭😭  دارم داغون میشم  بیمععرفتتتتت عشقت تو قلبم میمونههههه  ببار با ...[/QUOTEدختر چه خبرته...کوتاه بیا .حالا همچینم ارزش ندارن تو خودتو داغون کنی .والا تهش هیچی نبود ..آروم باش بیا بغلم نفس عمیق بکش .من حکمت خدا رو تو این مسئله دیدم .مثل تو بودم اوووو چه زجه ها بی نزدم تو حموم دستشویی شب تا صبح گفتم دیگه مثلش نیس ..اماااااا الان کسیو دارم که خدارو هزار مرتبه شکر میکنم .الان به حماقت اون موقع میخندم

2731
۶ ماه

دیگ دوسش نداری ؟ دیگ دلت تنگ نیس ؟ دیگ قلبت درد نمیکن؟ دیگ اشکت در نمیاد ؟ یاد بغلش روانیت نمیکن؟ 

هق هق نمیکنی ؟ 😭 خواهش میکنم از خودم خواهش کردم امروز دیگ بش فک نکن اما نمیش ک نمیش 

آخ دختره ی احمق دیگ دوست ندارع ندارع ندارع 😭😭

منم قبول کردم دیگ دوسم ندارع  دیگ عاشقم نیس  دیگ الویت نیسم  دیگ برام نمیمیره &nbs ...

شاید هیچ وقت قرار نیست فراموش بشن شایدم ی روز عشق دومی بیاد برات که اینو فراموش کنی غصه نخور خودتو زیاد عذاب نده بالاخره زندگی همینه

2740
من با نبودنش کنار اومدم ولی هنوز ته ته دلم با اینکه بد کرد بهم دوسش دارم و هرکسی هم میاد سمتم با اون ...

آخ اخ 😭 دیگ کسی نمیخوام 

حتی دیگ خودشم نمی‌خواد 

تغییر کرده عوض شده 

همون قبلی رو می‌خوام همون عشق خودمو می‌خوام 

دیگ برگرده هم مث قبل نمیش 

من اینو نمیخوام همونو می‌خوام 😭😭 

دارم میسوزم 

داررررممممم میسوزم خواهری 😭😭😭

آخ اخ 😭 دیگ کسی نمیخوام  حتی دیگ خودشم نمی‌خواد  تغییر کرده عوض شده  همون قبلی رو ...

ولی می‌دونی چیه برای من بااینکه رفت و چندباری برگشت همون آدم سابق با همون اخلاقیات بود ولی اون دردی که بار اول زو دل آدم می‌ذاره حتی اگر همون آدم هم باشه برگرده دیگه رابطه رابطه سابق نمیشه یجورای بندی که پاره شد هرجور گره بزنی بازم مثل اول نمیشه 

اگه واقعا رفته و میخوای به زندگی عادی برگردی باید بگم فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی با دور کردن کا ...

نرف 

کاری کرد من برم 

عوض شد 

دیگ مث قبل نشد 

حالم خرابه 

حالم خیلی خرابه 

پیم های قبلا رو خوندم 

کارای قبلا اونو یادم اومد خاطراتمونو یادم اومد کادو هارو یادم اومد با الانش مقایسه کردم دیدم زمین تااسمون تغییر کرده این اصن اون نیس 

من همونو می‌خوام 😭 

دیدم موندن تو این رابطه بیشتر عذابم میده اینقد تغییر کرده ک انگار آدم دیگ شده 

تمومش کردم 😭

خدایا 😭 پس هرگز یادم نمیرتششش  بعضی وقتا میگم کاش مغز دیلیت اکانت داشت  کاش یه دکمه برا ...

من اگر مغز قابلیت فرمت همه اطلاعات رو داشت هر چندماه یکباز فرمت میکردم تا بتونم هیچی ازش تو ذهنم نیارم

فراموش نمیشه فقط کنار اومدم..

چطوری کنار بیام  😭😭 

چطوری 

چطوری کنار اومدی ؟؟؟ 

اون زندگیه منه  

آخ اخ اهنگایی ک برام می‌فرستاد 😭😭 آخ اخ خاطراتمون 

ناز دادنش بغلش بوساش عطر تنش 

اخ دستاش دستاش دستاش 😭 

من میمیرم زنده نمیمونم 😭

آخه لیلی بی مجنونش دق می‌کنه میمیرههههه

2706