2737
2734
عنوان

فعال شدن لوپوس بعد از زایمان

120 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من ۴ ساله لوپوس دارم و بعد از درمان خاموش شد و باردار شدم الان بچم ۷ ماهشه و خدارو شکر سالمه..  الا دوباره ازمایش دادم و لوپوسم روشن شده خیلی نگرانم.. کسی هست تجربه ی منو داشته باشه؟؟؟ دفع پروتینمم بعد از زایمان دوباره شروع شد و روی ۱۸۸ الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائم لوپوس چیه؟  با آزمایش خون ساده میشه متوجه بشیم داریم؟  ی بار قبلا دکتر ب من گفته ب ...

عزیزم از همین امروز پیگیرش شو.. کاری که من کردم رو نکن. منم اهمیت ندادم و زد به کلیه ها و کم خون شدم و ربزش مو درواقع یه بار مردم و دوباره زنده شدم.. نمیخام بترسونمت ولی اصلا بیماری شوخی برداری نیس و خیلی اروم پیش میره ولی یهو ادم رو از پا درمیاره

2731
عزیزم از همین امروز پیگیرش شو.. کاری که من کردم رو نکن. منم اهمیت ندادم و زد به کلیه ها و کم خون شدم ...

خب اخه علائم خاصی‌ دارممم فقط ی بار آزمایش کلی دادم بم گفتن🙁

علائمش چیه؟ 

یه شاخه ایی از روماتیسمه عزیزم.. بیماری بدیه ولی اگر زود بفهمی قابل درمان و کنترله

انشاالله خدا شفا بده

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2738
خب اخه علائم خاصی‌ دارممم فقط ی بار آزمایش کلی دادم بم گفتن🙁 علائمش چیه؟ 

برای هرکسی متفاوته. من خودم تورم دست داشتم. دکتر بهم هیدروکسی داد منم گفتم برو بابا لوپوس چیه بعدن زد به کلیه هام